Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Salāti katrai gaumei jeb ‘Sajauc pats!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī ir ļoti laba ideja, ja gaidi ciemos pāris viesus, bet nevēlies īpaši nopūlēties ar cienasta gatavošanu. Salātu būtība – saliec skaistos trauciņos dažādas sastāvdaļas un lai katrs saliek uz sava šķīvja tieši tās, kuras vēlas un sajauc savus ideālos salātus pats!

Sastāvdaļas:
Rukola
Ledussalāti
Tomāti
Gurķi
Paprika
Fetas siers
Vistas fileja
Baltmaizes grauzdiņi
Dažādas sēkliņas (saulespuķu sēklas, linsēklas utt.) vai diedzēti graudi

Dažādu veidu mērcītes (vari iegādāties jau gatavās – Cēzara salātiem u.c. salātu veidiem paredzētās) vai pagatavot pati, piemēram, citronu sulu un garšvielas sajaucot ar olīveļļu vai izmantojot krējumu un garšaugus.

Gatavošana:
Rukolu nomazgā, nosusina un kārto lielā bļodā. Ledussalāta galviņu nomazgā un lapas sagriež smalkākos stienīšos, kārto bļodā. Tomātus, gurķus un papriku nomazgā, sagriež šķēlītēs, kārto bļodiņās. Vistas fileju uz pannas apcep zeltaini brūnu, atdzesē un sagriež kubiņos- liek bļodiņā. Atsevišķā traukā saber arī iepriekš sagatavotus baltmaizes grauzdiņus. Sagriež kubiņos Fetas sieru – liek atsevišķā traukā. Uz šķīvīšiem saber dažādas sēkliņas.

Pārējais ir skaista noformējuma jautājums. Visus traukus ar sastāvdaļām skaisti izkārto uz galda. Blakus noliek šķīvjus un dakšiņas un ejam mierīgi dzert tēju, gaidot ciemiņus!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu