Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Detaļas, kas padarīs guļamistabu mājīgāku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai gan citās mājas telpās mājīgums nav tik būtisks, guļamistabā tā ir neatņemama sastāvdaļa. Guļamistaba ir telpa, kurā mēs atpūšamies un vienkārši mierīgi pavadām laiku, tāpēc mājīga istaba var sniegt vēl vairāk labu emociju. Nav jauki, ja telpā kaut kā acīmredzami trūkst, bet arī pārblīvēta telpa nav pievilcīga. Kā gudri un skaisti padarīt istabu mājīgāku?

Gultas pārklājiir neatņemama guļamistabas sastāvdaļa. Šie skaistie tekstilizstrādājumi tiek izmantoti, lai paslēptu gultas veļu un radītu kārtības sajūtu. Bet tam, starp citu, ir arī cita funkcija – pasargāt gultas veļu no putekļiem un tiešiem saules stariem. Gultas pār

Paklāji. Pamostoties nekas nesniedz tik daudz labu emociju kā paklājs, uz kura siltumā var novietot savas kailās pēdas. Paklāji spēj jebkuru telpu padarīt daudz mājīgāku. Visbiežāk tiek izvēlēti garsaru paklāji. Bieži vien šie paklāji nenosedz visu telpu, bet tikai to vietu, kur tie visvairāk nepieciešami. Garsaru paklājiem ir burvīga tekstūra, kas tā vien aicina tiem pieskarties. Vēl viens pārbaudīts risinājums ir paklājs, kas izklāts pa visu guļamistabas grīdu. Tas ļauj telpai izcelties citu telpu vidū. Jūs vēlēsieties vienkārši atnākt un novilkt čības, jo guļamistaba būs patiešām mājīga jebkurā gadalaikā.

Nakts skapīši. Šie interjera elementi ir gan stilīgi, gan funkcionāli. Uz tiem var novietot visus nepieciešamākos priekšmetus un dziļāko uzglabāšanas vietu izmantot retāk izmantotām lietām. Ir svarīgi, lai skapīša dizains atbilstu gultai vai citām guļamistabas detaļām. Gulta bez naktsskapīšiem izskatās tā, it kā tā netiktu izmantota, un tas ir viens no svarīgākajiem guļamistabas atribūtiem. Nav nepieciešams liela izmēra skapītis vai daudz atvilktņu. Pietiek ar to, ka tā ir un pilda savu funkciju.

Nakts lampiņas. Lai gan gaismekļa veids un funkcijas ir ļoti līdzīgas, tirgū ir pieejami neskaitāmi gaismekļi, kurus var novietot uz naktsskapīša blakus gultai. Gandrīz visiem no tiem primārā ir izglītības funkcija. Taču reti ir iespējams izmēģināt gaismekli pirms tā iegādes un novērtēt tā gaismas intensitāti, kad tuvumā nav citu gaismas avotu. Dažādu modeļu izstarotā gaisma ievērojami atšķiras, to ietekmē ne tikai spuldzes jauda, bet arī lampas dizains, abažūra izmērs, krāsa un novietojums.

Spogulis. Lai gan reti kuram patīk redzēt sevi spogulī gulēšanas laikā, ieteicams spoguli novietot arī guļamistabā. Ideālā gadījumā spoguļa atrašanās vieta un izmērs jāizvēlas katrā konkrētā gadījumā individuāli. Spogulis guļamistabā noteikti nav pirmās nepieciešamības lieta, taču, pareizi izvēlēts, tas var piešķirt mājīgumu un atdzīvināt garlaicīgu guļamistabas dizainu.

Vairāk informācijas: nostra.lv

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu