Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Kā izvēlēties pašu ērtāko gultu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ērtas un piemērotas gultas izvēle nav mazsvarīga, jo kvalitatīvs miegs ir labsajūtas garants. Naktsmiers ir ļoti būtisks, lai mēs varētu dienas laikā būt enerģiski, aktīvi un justos labi. Viens no galvenajiem kritērijiem, lai mēs naktī varētu lieliski izgulēties, ir piemērotas un ērtas gultas izvēle. Tas gan ne vienmēr ir tik vienkārši, kā sākumā šķiet, tomēr tas ir to vērts.

Gulta vai dīvāns?

Pirmais no jautājumiem, uz kuru ir jārod atbilde, pilnīgi noteikti ir – ko labāk izvēlēties – gultu vai dīvānu. Noteikti lielākā daļa labāk izvēlētos kārtīgu VidaXL gultu ar piemērotu matraci, tomēr dīvāna iegāde daudzos gadījumos var būt daudz ērtāka un izdevīgāka. Dīvāns aizņem mazāk vietas, kā arī ir saliekams, tāpēc šī opcija ir ideāli piemērota mazām istabām vai viesistabām, kurās tikai retu reizi pārnakšņo. Tāpat dīvāns ir lētāks un vieglāk pārvietojams, kas var būt labs risinājums arī kā pagaidu gulta. Lai dīvānu padarītu ērtāku, var izmantot arī virsmatraci, tomēr nekas nebūs tik patīkams un ērts kā sava gulta ar matraci. Saliekamajiem dīvāniem bieži vien ir locījuma vietas, vai arī dīvāns katru vakaru ir atkal jāizvelk, kas aizņem daudz laika. Varbūt tas aizņem mazāk vietas un var būt praktisks mazā telpā, tas tomēr nebūs pats optimālākais ilgtermiņa variants.

Foto – vidaxl.lv

Gultas mūsdienās ir pieejamas dažādos izmēros, tāpēc jūs varat atrast arī nelielām telpām atbilstošu gultas izmēru. Patiesībā vienvietīgā gulta izmēros būs tāda pati kā dīvāns. Šādā gultā varbūt nebūs tik ērti sasēsties, ja atnākuši ciemiņi, tomēr jūs varat arī gultu veiksmīgi pārvērst par dīvānu, izmantojot gultas pārsegus un dažāda lieluma spilvenus. Katrā ziņā regulāri labs naktsmiers ir daudz svarīgāks.

Kā izvēlēties labāko gultas rāmi un matraci?

Foto – vidaxl.lv

Mūsdienu piedāvājumā gultas rāmju klāsts ir plašs, tāpēc gultas iegāde var izmaksāt tikpat, cik dīvāns vai par lētāk. Gultas rāmji ir pieejami no dažādiem stabiliem un ilgtspējīgiem materiāliem, kā arī tie ir dažādos izmēros un stilos. Gultas rāmji ar uzglabāšanas kastēm jums ļaus praktiski aizpildīt nelielas telpas, kā arī ērti uzglabāt retāk izmantotas mantas. Gultas rāmju krāsas ir visdažādākās – izvēlieties ko neitrālu, pieskaņotu istabas interjeram vai ko spilgtu, kas uzreiz izcelsies. Izvēles iespējas mūsdienās ir neierobežotas, tāpēc ikviens var atrast savu sapņu gultu.

Gultas rāmis, protams, ir tikai pirmā sastāvdaļa – nākamais solis ir pareizā matrača izvēle. Tas noteikti ir pats sarežģītākais uzdevums visā šajā pasākumā. Noteikti vispirms izvēlieties gultas rāmi, lai zinātu, kāda izmēra matracis jums būs nepieciešams. Lai izvēlētos labu un tieši jums piemērotu matraci, ir ieteicams izmēģināt matračus fiziskos veikalos, lai saprastu, kurš matracis jums pēc sajūtām patīk labāk. Protams, pēc pāris minūšu apgulšanās uz matrača neviens nevar būt pilnīgi drošs, ka ir atrasts ideālais matracis, tomēr šādā veidā izvēlēties būs vieglāk. Katram ir savs ideālais matracis, tāpēc, ir labi ņemt vērā citu personu ieteikumus un atsauksmes, tomēr katram ir jāatrod tas ideālais matracis, balstoties uz savu pieredzi un sajūtām.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu