Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Attiecības, ģimene, bērni, veselība, pašvērtējums, veiksmīga karjera vai pašrealizācijas iespējas un, jā, arī ārējais izskats – šīs lietas ir būtiskas sastāvdaļas, kuras saucam tad, kad mums kāds vaicā pēc mūsu laimes formulas. Bet pati būtiskākā no tām, pati formulas „atslēga” ir... vēlme un spēja piešķirt sev tiesības būt laimīgai...

...jo Sievietes Pasaule ir tieši tāda, kādu mēs katra pati to sev radām. Tā balstās uz četriem pīlāriem:

ATBILDĪBA – Atbildība pašai par savām attiecībām, darbu, pašsajūtu, veselību. Atbildība par to, kā es dzīvoju savu dzīvi

IZVĒLE – Atļauja izdarīt pašai savas izvēles, pieņemt pašai savus lēmumus, pašai kļūdīties un pašai arī uzvarēt

DROSME – Drosme veikt pārmaiņas. Drosme būt uzticīgai sev un savām vērtībām, drosme klausīt savai sirds balsij

MĪLESTĪBA – Iet savu ceļu ar mīlestību pret sevi un citiem. Mīlēt sevi. Mīlēt savus bērnus. Mīlēt savu vīrieti. Mīlēt dzīvi.

Sievietes Pasaule - tas ir Tavs ceļš, Tevis izvēlēts, bruģēts un kopts. Un nav būtiski, vai Tev ir divdesmit, trīsdesmit, četrdesmit, piecdesmit vai sešdesmit gadu...Tu vari ik brīdi šo ceļu pārveidot vai nogriezties krustojumā un izvēlēties citu.
Mēs būsim Tavs ceļabiedrs, Tava draudzene, Tavs atbalsta plecs, uzmundrinošā balss Tavā galvā, kas sauks: „Tu to vari! Šī ir Tava pasaule! Radi to! Izkrāso to! Izgaršo to! Izbaudi to! Dzīvo! Esi!”

Tava SievietesPasaule.lv

Lasītājas par mums:

Aisma: Viens no nesen uzietajiem paņēmieniem, kā dienu mierināt, ir Jūsu lapa, sievietespasaule.lv. Palasu kādu rakstu, domās piekrītu vai, gluži pretēji, padiskutēju. Papriecājos par horoskopiem, tie tāda ikdienas atslodze, papriecājos par pieejamajiem vingrošanas klipiem.

Inga: Pēdējā laikā smeļos spēku no Sievietespasaules.lv. Saules stariņš tuneļa galā.

Līga: Es apmeklēju Elīnas nodarbības, un viņa spēj iedvesmot!
Un vēl gribēju pateikt, ka pirmais solis, atgriežoties dzīvē, bija ceļš uz Sievietes Pasauli, kas ir mans lielākais atradums.

Jana: Šis portāls būtiski atšķiras no citiem sieviešu portāliem, šeit tik tiešām var sajust mīlestību, sirsnību un cieņu ar kādu izturaties pret lasītājām un portālu.

Lāsma: Paldies par saistošo un informācijas bagāto mājaslapu – sievietespasaule.lv! :)Tas ir mans šī rīta atklājums!

Ziika: Paldies, ka Jūs esat! Jūs esat mans lielais šī gada atklājums! Lai Jums daudz radošu gadu un arvien vairāk uzticīgu sekotāju!

Zane: šis ir viens no pozitīvākajiem un kulturālākajiem portāliem!

Ludmila: Mana mīļā SievietesPasaule.lv! Mīlu! Cienu! Uzticos!

Dace: Jums tiešām izdodas aizraut, apvienot domubiedros un iedvesmot iemīlēt sevi, apkārtējos un piedāvāt bezgaldaudz interesantas lasāmvielas!