Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Atbalsta grupa ‘Ceļā uz optimālo svaru’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvākās nodarbības –
15.novembrī, 6. un 20.decembrī plkst. 17:30
uztura speciālistes Lienes Sondores vadībā!

Tuvāko nodarbību tēmas:

15.novembrī – ēdienreizes
Pārrunāsim to, vai ir jāēd regulāri, kāpēc neizlaižam ēdienreizes, kā plānot vēlamo porciju daudzumu un vai tiešām var būt tā, ka man nav laika paēst?

6.decembrī – esmu saldummīlis
Ko darīt, ja saldummkāri nevar pārvarēt. Ieteikumi, praktiski padomi un idejas veselīgākiem našķiem.

20.decembrī – diētas tuvplānā
Kā diētas ietekmē veselību, kad un kāpēc tās jāievēro? 

 

Kam tā ir domāta?
Aicinām tos, kuri ir svara zaudēšanas procesā vai nav īsti apmierināti ar savu pašreizējo svaru. Vecums, dzimums vai sākotnējais svars nav būtiski, galvenais nosacījums dalībai ir nopietna vēlēšanās samazināt svaru un uzlabot veselību.

Grupas uzdevums ir palīdzēt dalībniekiem virzīties uz saviem mērķiem, mazināt šķēršļus ceļā un stiprināt ticību panākumiem. Grupa ir atvērta – jauni dalībnieki var piebiedroties jebkurā laikā; tāpat katrs var izvēlēties, kuras tēmas ir aktuāli apmeklēt.

Norise
Grupas dalībnieki tiekas divas reizes mēnesī,  otrdienās no plkst. 17:30 līdz 19:00.

Pirms nodarbības – no plkst. 17:00 ikvienam dalībniekam ir iespēja veikt individuālus mērījumus ar “gudrajiem svariem” un saņemt rezultātu izdruku, lai sekotu līdzi savam progresam. “Gudrie svari” jeb bioimpedances mērījums ļauj noteikt ķermeņa tauku masas attiecību pret kaulu un muskuļu masu, ķermeņa masas indeksu, pamatvielmaiņu un citus rādītājus.

 

Lai motivētu un palīdzētu īstenot veselīga dzīvesveida pārmaiņas,
nodarbībās paredzēts:

• pieaicinātu speciālistu (piem., kardiologa vai psihoterapeita) lekcijas un fizioterapeita vai deju un kustību terapeita praktiskas konsultācijas,

• pārrunāt sasniegumus, grūtības un šķēršļus,

• uzzināt jaunas ēdienu receptes un produktu pagatavošanas veidus.


Uztura speciāliste Liene Sondore.

Vadītāja
Atbalsta grupu vada un iedvesmo pieredzējusi uztura speciāliste Liene Sondore, kura “zina visu par tievēšanu” un dalīsies gan ar veiksmīgu personīgo pieredzi, gan pabrīdinās no biežākajiem klupšanas akmeņiem. Lienes pieredzi veido daudzu pacientu praktiskie piemēri, kuri viņas vadībā ir ieviesuši veselīgas ēšanas ieradumus, uzlabojuši veselību un uzplaukuši jaunai dzīvei.

Liene nevienam nesola brīnumus un ir pārliecināta, ka veiksmīga un paliekoša svara samazināšana ir iespējama, tikai sakārtojot ikdienas uztura un kustību ieradumus.

Liene Sondore: “Katrs kādā dzīves posmā uzstādām sev noteiktus mērķus, tomēr daži no tiem izrādās tālāki nekā šķiet sākumā. Mēģinām vienreiz, otrreiz un, ja nesanāk ar trešo reizi, zaudējam cerības un ticību sev. Lai neapstātos un nepagurtu sarežģījumu priekšā, nereti viens no būtiskākajiem aspektiem ir apziņa, ka neesi viens un blakus ir atbalsts, kas palīdz saņemties un turpināt ceļu.”

Ieguvumi no dalības grupā:

• jaunas zināšanas un izpratne par ķermeņa fizioloģiju, vielmaiņu un saikni ar emocijām,

• speciālistu un citu dalībnieku atbalsts, iespēja iedrošināt vienam otru un dalīties pieredzē,

• augstāka motivācija mērķu sasniegšanā un stimuls nepadoties,

• iespēja sekot līdzi savam progresam un iedvesmoties no pārējiem.

 

Vairāk informācijas par grupu un pieteikšanos – http://vivendicentrs.lv/lv/atbalsta-grupa, e-pastā info@vivendicentrs.lv vai pa tālruni 20451777.

 

Esam ceļā uz savu optimālo svaru – PIEVIENOJIES!

Dalīties.

Atstāt Ziņu