Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Lekcija – meistarklase ‘Vēdiskā hiroloģija’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēdiskā hiromantija ir sena vēdiska zinātne par cilvēka izzināšanu pēc viņa rokām. Mūsu rokas ir unikālas un individuālas. Visas līnijas, izcilnīši un līdzīgas zīmes ataino mūsu karmu no iepriekšējām dzīvēm un rāda, ar kādām grūtībām mums nāksies sastapties, kā arī to, cik laimes un prieka mums pienākas.

Rokas ir mūsu apziņas atspulgs un glabā individuālās karmas nospiedumus. No rokas iespējams nolasīt iedzimtas slimības, sarežģītus posmus dzīvē, kā arī zīmes, kas norāda uz labklājību un bagātību. Tas ir tāpat kā lasīt grāmatā!

Meistarklase “Vēdiskā hiroloģija” būs īpaši interesanta tiem, kuri grib uzzināt savas plaukstas noslēpumus, izprast sava likteņa karmisko uzdevumu un saprast, kā plaukstas līnijas pavada mūs cauri dzīvei.

KAS: lekcija – meistarklase “Vēdiskā hiroloģija”

KAD: 2018. gada 13. novembrī plkst. 18.00–21.00

KUR: Avalon Hotel & Conferences, 13. janvāra ielā 19

VADA: vēdiskais astrologs, hiromants un numerologs Aleksandrs Bespalovs

DARBA VALODA: latviešu un krievu valoda

DALĪBAS MAKSA: EUR 15,00 

PIETEIKŠANĀS: pa tālruni: 28184406 vai rakstot e-pastu arnita_dz@inbox.lv


Par lektoru:

Aleksandrs Bespalovs ir vēdiskais astrologs, hiromants un numerologs. Vēdiskas zināšanas apguva Indijā pie mistiķiem un hiromantiem. Pirmo reizi saskarās ar Vēdisko kultūru 1994. gadā, un šī tēma tā aizrāva viņu, ka viņš vairākus gadus veltīja mūka praksēm un izpratnei par mūsu eksistenci uz šīs zemes. Jautājumu atrašana, kā arī novērojumi iedvesmoja izveidot personīgo metodi, kuras galvenais akcents ir dziļi izprotoša un uzticības pilna saruna. Jau vairāk nekā 10 gadus sniedz individuālas konsultācijas. Aleksandrs lasa seminārus dažādās pasaules valstīs, vada attīrošus uguns rituālus, organizē svētceļojumus uz Indiju un Nepālu.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu