Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Uzaicinājumu apmeklēt uztura meistarklases saņem…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

arās brīvdienas bija kā radītas, lai vēlreiz sīki un smalki izsapņotu savas jaunā gada vēlēšanās, pārdomātu, kā rīkoties, lai nospraustos mērķus sasniegtu, piefiksētu, kas ir tās lietas, kas būs jāpārvar… To aicinājām darīt arī tās, kuras 2015.gadā apņēmušās dzīvot veselīgāku dzīvi un vēlas spert pirmos soļus šo mērķus sasniegšanā, apmeklējot piecas Uztura miestarklases veselības centrā Vivendi.

Esam iepazinušies ar visām iesūtītajām motivācijas vēstulēm un Uztura meistarklašu vadītājas, uztura specialists Eva Kataja un Liene Sondore, ir noteikušas to portāla lasītāju, kura iegūs iespēju apmeklēt meistarklases bez maksas, taču turpinās uzmundrināt mūs, pārējās ar regulāriem blogiem par meistarklasēs dzirdēto, izmēģināto un nogaršoto.

Tātad – SievietesPasaules sūtne Vivendi uztura meistarklasēs būs Kristīne Gaņģe.

Kristīnes pieteikuma vēstuli šeit nepārpublicēsim, jo gan jau viņa ar sevi un saviem mērķiem un klupšanas akmeņiem iepazīstinās savos blogos. Norādīsim vien tik daudz, ka Kristīnes rakstītais atspoguļoja daudzu mūsu ikdienu un atklāj lietas, kas daudzas no mums “ved” prom no veselīgā dzīvesveida taciņas.  

 

Sekosim līdzi Kristīnes blogam šeit SievietesPasaulē un ceram, ka arī pārējās nemetīs plinti krūmos un, vai nu pašas pieteiks dalību meistarklasēs vai arī radīs citus veidus, kā piepildīt savas apņemšanās!

 

* Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi!

Dalīties.

Atstāt Ziņu