Vārda dienu svin: Tālis, Tālavs, Marts

Noskaidrotas Bergland Aloe Vera sauļošanās krēma testētājas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai atgādinātu par to, ka pret saules peldēm ikvienam no mums vajadzētu izturēties atbildīgi un savu ādu pirms došanās laukā vajadzētu ieziest ar saules aizsargkrēmu, SievietesPasaule.lv un Dabīgās kosmētikas internetveikals Econaturlines jūnija izskaņā izsludināja konkursu – pieteikšanos dabiskās kosmētikas zīmola Bergland Aloe Vera sauļošanās krēma testam. 

Nedēļa ir pagājusi un platformā Facebook pēc nejaušības principa esam noteikuši divas sauļošanās krēma ieguvējas – apsveicam Mariju Kalniņu un Lienu Zvaigzni ar iespēju izmēģināt un novērtēt šo sauļošanās krēmu!  

Bergland Aloe Vera sauļošanas krēms nodrošinās optimālu mitruma saglabāšanu un efektīvu aizsardzību sauļojoties. Alveja atvēsina un atsvaidzina ādu, dabīgais minerālu filtrs ar SPF 20 aizsargā pret UVA un UVB stariem. Krēms ātri uzsūcas un ir bez balinoša efekta.

– atbilst stingrajām dabiskās kosmētikas vadlīnijām
– ir bez smaržvielām
– ir bez krāsvielām

Lietošana: dāsni jāuzklāj uz ādas pirms sauļošanās un regulāri jāatjauno tā, lai saglabājas aizsardzība pret sauli, īpaši, svīstot vai pēc peldēšanās.   

 

Atceries! Pārmērīga saules iedarbība apdraud veselību. Neskatoties uz sauļošanās līdzekļa lietošanu, nepalieciet saulē pārāk ilgi. Sargājiet zīdaiņus un mazuļus no tiešiem saules stariem. Pat augsti saules aizsardzības faktori nepiedāvā pilnīgu aizsardzību pret UV stariem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu