Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Iespēja laimēt un izmēģināt Bergland Aloe Vera sauļošanās krēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāds prieks, kāda laime – beidzot tiekam lutināti ar īsti saulainu un siltu laiku. Taču priekos par iespēju ļauties kārtīgām saules peldēm nevajadzētu aizmirst arī par drošību un rūpēm par savu veselību, īpaši, savu ādu!   

Tāpēc mēs kopā ar Dabīgās kosmētikas internetveikalu Econaturlines divām mūsu lasītājām dāvāsim iespēju laimēt dabiskās kosmētikas zīmola Bergland Aloe Vera sauļošanās krēmu un piedalīties tā testēšanā (izmēģināt un sniegt par to rakstisku atsauksmi)!   

:: 

Lai piedalītos, dodies uz mūsu Facebook lapu: www.facebook.com/SievietesPasaule/, meklē šo ierakstu un izpildi visus nosacījumus. 

3. jūlijā pēc nejaušības principa Facebook izvēlēsimies divu komentāru autorus, kas iegūs savā īpašumā Bergland Aloe Vera sauļošanās krēmu.

:: 

Bergland Aloe Vera sauļošanas krēms nodrošinās optimālu mitruma saglabāšanu un efektīvu aizsardzību sauļojoties. Alveja atvēsina un atsvaidzina ādu, dabīgais minerālu filtrs ar SPF 20 aizsargā pret UVA un UVB stariem. Krēms ātri uzsūcas un ir bez balinoša efekta.

– atbilst stingrajām dabiskās kosmētikas vadlīnijām
– ir bez smaržvielām
– ir bez krāsvielām

Lietošana: dāsni jāuzklāj uz ādas pirms sauļošanās un regulāri jāatjauno tā, lai saglabājas aizsardzība pret sauli, īpaši, svīstot vai pēc peldēšanās.   

 

Atceries! Pārmērīga saules iedarbība apdraud veselību. Neskatoties uz sauļošanās līdzekļa lietošanu, nepalieciet saulē pārāk ilgi. Sargājiet zīdaiņus un mazuļus no tiešiem saules stariem. Pat augsti saules aizsardzības faktori nepiedāvā pilnīgu aizsardzību pret UV stariem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu