Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

KONKURSS. Iespēja laimēt ‘Oh My Days!’ plānotāju 2020. gadam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā pavadīt gadu? Protams, ka ar konkursu! Šoreiz sadarbībā ar mūsu draugu Lauru Cauni un viņas radīto “Oh My Days plānotāju“! Lai piedalītos, dodies uz mūsu Facebook lapu: www.facebook.com/SievietesPasaule/ un meklē šo ierakstu

26. decembrī pēc nejaušības principa Facebook izvēlēsimies vienu komentāra autoru/-i, kas iegūs OH MY DAYS! zaļā dizaina plānotāju 2020. gadam.

 

::

 

OH MY DAYS! ir dizaina plānotājs tiem, kuriem patīk vienkāršas un gaumīgas lietas. Plānotājs kalpos kā skaists pieturas punkts ikdienas skrējienam, lietu kārtībai un iedvesmai. Tas ir gaumīgs, interesants, krāsains ar skaistu un neitrālu dizainu, kas piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem.
Plānotājā ir akcentēts tieši tā dizains. Tas ir vienkāršs, bet pārdomāts. Lai nebūtu nekas lieks, bet liktos gana interesants un acīm tīkams.

Kā īpaša pievienotā vērtība ir personīgās izaugsmes treneres Evija Šalte ikmēneša iedvesmas padomi. Un vēl vieta kur ik mēnesi sev atzīmēt, kas būs tas, kam teiksi “JĀ” šomēnes. Jo, kā uzskata pānotāja idejas autore Laura Caune, lai sasniegtu lielus mērķus, ir jāiemācās teikt “JĀ” mazām lietām.

Ja tev patīk vienkāršas lietas ar odziņu – šī būs labākā izvēle tieši Tev.

Kāds ir OH MY DAYS! PLĀNOTĀJS:


– A5 formāts
– 12 fotogrāfijas mēneša titulbildei
– 12 motivācijas teksti
– Saturs un dizains piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem
– Uzlīmes interesantākām
iekšlapām
– Dažādu dizainu pierakstu lapas
– Cietie vāki un četri vāka dizaini
– Metāla stūrīši
– Grāmatzīme
– Aizmugurējā kabatiņa
– Visa nedēļa vienā atvērumā
– Papīra biezums 100 mg
– Veidots ar prieku un aizrautību

 

Ja nevēlies paļauties uz veiksmi un gaidīt konkursa iznākumu, dodies uz www.ohmydays.lv un pasūti savu plānotāju jau tagad!

 
Dalīties.

Atstāt Ziņu