Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Trīs iecienītas Vivitas veselīgo našķu receptes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ivita Morusa, bikini fitness sacensību dalībniece, lielu uzmanību pievērš ēdienam, jo ar to mēs būvējam savu ķermeni un ietekmējam pašsajūtu. „Lai iegūtu bikini fitness skatuvei piemērotu ķermeni, pirms sacensībām ēdienkarte ir ierobežota un disciplīna ir vajadzīga. Tomēr es neteiktu, ka tas ir grūti. Eksperimentējot, var tik ļoti garšīgi paēst! Man pašai psiholoģiski svarīgi ir apēst to keksiņu, taču pat to var veselīgi pagatavot,” atzīst Vivita.
Lūk, trīs Vivitas veselīgo našķu receptes:

Indijas riekstu našķis
Nepieciešamas tikai divas sastāvdaļas: Indijas rieksti un vaniļas „Whey” proteīns! Pirms gatavošanas vēlams riekstus izmērcēt vairākas stundas ūdenī. 1 tasi Indijas riekstus sablendē kopā ar 1/2 vaniļas proteīnu. Liek silikona formiņā, nospiež, ievieto saldētavā uz pāris stundām.

Proteīna- šokolādes pankūku torte
Sastāvdaļas: 100 g auzu pārslas, 300 ml ūdens, 120 g šokolādes „Whey” proteīns, 3 ē.k.kakao pulveris (nesaldināts), 3 olas baltumi, 1 vesela ola. Rotāšanai un vidusdaļai: 1 banāns, 20 g melnā šokolāde, bez kaloriju marshmallow mērce (var izvēlēties arī jebko citu).

Pagatavošana: Traukā ieliek auzu pārslas, pielej ūdeni, pievieno proteīnu, kakao pulveri, olu, olas baltumus. Visu sablendē. Cep plānās pankūkas. Pamata pankūku cepu 2 x biezāku. Pa vidu kārto banāna šķēlītes un ierīvēju melno šokolādi. Virskārtu pārsmērē ar mērci.

Veselīgs valriekstu kekss
Tikai trīs sastāvdaļas, ātri un veselīgi! Mazliet vairāk par sauju valrieksti, 3 olas, 2 ēdamkarotes agaves sīrups.

Pagatavošana: atsevišķi sakuļ 3 olu baltumus, otrā trauciņā sablendē valriekstus ar 3 olu dzeltenumiem un agaves sīrupu. Abu trauciņu sastāvdaļas sajauc kopā. Liek silikona formā. Cep ~ 20 min aptuveni 180 grādos.

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Paldies SievietesPasaule.lv 🙂 Man prieks,ka ir interese par veselīgu dzīvesveidu – labprāt dalos savās zināšanās arī ar citiem! :)<br><br>

Atstāt Ziņu