Vārda dienu svin: Līga

Konkurss ‘Mans mīļākais vasaras ēdiens’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Recepšu pieteikšana noslēgusies!

asara ir laiks, kad gatavošana kļūst šķietami vieglāka un ātrāka. Ēdienkartē parādās arvien vairāk dārzeņu un sezonas ogu un augļu. Ēdam tos svaigus, grillējam, cepam, vārām, sautējam. Tomēr ikvienās mājās ir kāds ēdiens vai garša, bez kuras nu nekādi nav iedomājama īsta vasara. Lai apkopotu un izceltu šos īpašos vasaras ēdienus, SievietesPasaule.lv sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” izsludina recepšu konkursu „Mans mīļākais vasaras ēdiens”.


Konkursa noteikumi:
1. No 17.jūnija līdz 29.jūlijam uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv nosūti sava iecienītākā vasaras ēdiena recepti, pievienojot tai fotogrāfiju.

! Noteikums: ēdiena pagatavošanā obligāti jābūt izmantotiem sezonas aktuālajiem dārzeņiem vai augļiem.
! Lūgums neiesūtīt ziemas krājumu receptes.

2. Konkursam pieteiktās receptes – apraksti un fotogrāfijas, tiks publicētas portāla www.sievietespasaule.lv recepšu sadaļā.

3. Starp visām iesūtītajām receptēm tiks noteiktas trīs labākās, pa vienai sekojošās nominācijās:
– interesantākā salātu vai uzkodu recepte;
– interesantākā otrā ēdiena vai zupas recepte;
– interesantākā saldā ēdiena recepte.

4. Konkursā tiks vērtēta receptes orģinalitāte, vizuālais noformējums, kā arī tas, cik interesanti recepte aprakstīta.

5. Konkursa dalībniekus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs pārstāvji no portāla sievietespasaule.lv un Zvaigzne ABC.

6. 1.augustā paziņosim konkursa uzvarētājas.

7. Balvu fondā grāmatas no apgāda “Zvaigzne ABC”. Katrai laimētājai tik dāvātas 2 grāmatas.

Balvas:

Interesantākās salātu vai uzkodu receptes autors dāvanā saņems populārās blogeres un veselīga dzīves veida piekritējas Ilzes Lipskas grāmatu „Zaļās receptes” un Meldras Bērziņas sastādīto grāmatu „Ājurvēdas receptes iesācējiem”.

Interesantākās otrā ēdiena vai zupas receptes autors dāvanā saņems Ritas Rozes sastādīto grāmatu „Vakariņas” un Leontīnes Birnbaumas grāmatu „Veģetāriskie ēdieni un zaļbarības”.

Interesantākā saldā ēdiena receptes autors dāvanā saņems Karlas Bardi un Reičelas Leinas grāmatu „Kūkas un pīrāgi” un Petas Krokeres grāmatu „Veģetārieša bībele”.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Sievietes Pasaule on

    Vasara pašā pilnbriedā – ienākas jaunie kartupelīši, burkāni, kāposti, bietes, kabači, gurķi, meži un dārzi pilni dažādu ogu. Gatavot un gatavot tikai! Tāpēc pagarinām konkursa termiņu par divām nedēļām – savas iecienītākās vasaras ēdienu receptes varat pieteikt konkursam vēl līdz 29.jūlijam!

Atstāt Ziņu