Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Īpašs piedāvājums – vebinārs ‘Kā neapēst stresu?’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

VAI ESI GATAVA NEKAD VAIRS NEAPĒST STRESU

ATBRĪVOTIES NO DIĒTU GŪSTA

SASNIEGT SAVU DABISKO SVARU UN

ĒST VISU, KO GRIBI UN KAD GRIBI –

PAT ŠOKOLĀDI? 

Es zinu – tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne? Bet ļauj man tev apgalvot, ka šī pieeja strādā. Un tā NAV diēta – mēs nerunāsim par to, KO ēst, bet KAS ir ēdāji. Svara problēma ir ne tikai tas, Ko Tu ēd, bet vispirms Kāpēc Tu ēd. Ja Tu ēd nevis tāpēc, lai apmierinātu izsalkumu, tad Tu iespējams apēd savu stresu. Rezultāts var būt gan liekais svars, gan svara noturēšana ar diētu palīdzību –diētu mentalitāte. 

“Vakar klausoties vebināru smējos līdz asarām — par tām situācijām par kurām tu stāstīji. Tieši tādas viņas man arī ir bijušas. Pasmējos pati par sevi, jo ja kāds cits, no malas,  to izstāsta – gribi negribi, nāk smiekli. Ļoti laba tēma- un tiešām, visām tievēt gribetājām, vispirms ir jāiziet šāds kurss, jāsaprot sava problēma, un tikai tad, ja grib konkrētāk uzzināt par uzturvielām, pie dietologa. Bet bieži jau tās problēmas pašas atkrīt, kļūstot atbildīgām un pielietojot šo apzinātības pieeju. Love it!” –Līga, M.S., R.D. — Latvijā dzīvojoša, Amerikā izglītojusies un sertificēta dietoloģe. 

Iedomājies …
Atrisināt neapzinātu, automātisku un stresa  ēšanu;
Ēst iemīļotos ēdienus– un tomēr notievēt
Pārtraukt cīņu ar ēdienu un svaru
Neskaitīt gramus un kalorijas
Vairs neizjust vainu par to, ko Tu ēd un kā Tu izskaties
Būt enerģijas pilnai, pašpārliecinātai un atbildīgaI
Saglabāt optimālu svaru bez diētām

“Man bija vēlme uzzināt ko jaunu par iespējām samazināt savu svaru. Esmu gandarīta ar saņemto informāciju. Mācos izbaudīt ēdienu, izgaršot un saprast, kas tad man īsti ir tas,kas garšo un ko ēdu tikai tāpēc, ka šķiet garšīgs. Mācos atpazīt izsalkumu un priecājos, ka tas arī izdodas. Patīk tas, ka tagad viss sāk garšot savādāk un ir jau vairāki ēdieni, ko pirms kursa ēdu, bet šobrīd vairs ne. Iesaku visām sievietēm, kam ir svara problēmas, piedalīties šājā kursā – es esmu mainījusi savu attieksmi pret ēdienu. Šobrīd jau esmu zaudējusi 4 kilogramus kopš kursa sākuma.” —Sarmīte

Tev var būt tādi paši rezultāti kā Sarmītei, jo piedaloties kursā

Kā Neapēst Stresu” Tu:
Atklāsi kad, ko un cik daudz ēst bez ierobežojošiem likumiem;
Atpazīsi un tiksi galā ar saviem pārēšanās izraisītājiem;
Uzzināsi kā risināt savas patiesās stresu izraisošās vajadzības neizmantojot pārtiku;
Atklāsi kā zaudēt svaru ēdot ēdienus, kuri tev garšo un bez vainas sajūtas

Kursu vada INESE MILLERE no www.stresamenedzments.com — ārste, holistiskā stresa menedžmenta konsultante, Am I Hungry?®  — uz ēšanu apzinoties balstītas programmas lizcenzēta trenere un koučs.

Kurss ir balstīts uz kognitīvi-biheiviorālajām  un apzinātības  (mindfulness) stratēģijām, un māca izprast kāpēc un Tu veic ar ēšanu saistītus lēmumus.

“Daudz lasu, bet kursā gūtās atziņas priekš manis bija pilnīgi kas jauns. Iemācījos saprast sevi, savu ķermeni. Tagad mācos visu darīt apzinoties…Šie vebināri mani ļoti motivēja. Liels paldies par šo kursu..ļoti vērtīgi…Riepa no vēdera ir pazudusi pateicoties Inesei!!!!  Vēlreiz paldies! — Iveta Bedrīte

“Vakar netīšām uzvilku svārkus, kuros gada sākumā knapi iespīlējos….ravējsedzi knapi aiztaisīju. Dziļi sirdi sapratu, ka svārkus nekad neuzvilksu…Šodien es neticēju savām acīm…tie man derēja un vēl nekur nekāda riepa neizspiedās!!!! Tie bija pat nedaudz pa vaļīgu…fenomenāli –Ineses mācība, ko uzzināju vebināros strādā!!! Bez skaitišanas, rēķināšanas. Ēdot tikai to, ko patiešam vēlos un, kad vēlos. Kursā piedalījos februārī. Un tagad ir marta vidus. Domāju, ka labs rezultāts.” Kristine M.,

TIEŠI TĀPAT KĀ ŠĪS  SIEVIETES ARĪ TU VARI IEMĀCĪTIES KLAUSĪTIES SAVĀ ĶERMENĪ! 

KAD: 15., 22. , 29. maijs un 5.jūnijs plkst. 20:00 (Vebināru kurss jau sācies!)

1., 8. , 15. un 29. jūnijs plkst. 20:00 JAUNA GRUPA! VĒL VAR PIETEIKTIES!

KURSS IETVER:
4 kopējas nodarbības (~1,5 stundu garas)
2 individuālas nodarbības – koučinga sesijas (notiek pēc kursa pabeigšanas)
Darba burtnīcu, kura soli pa solim tevi vadīs cauri kursam
Neierobežots ikdienas e-pasta atbalsts
Pieeja slēgtai grupai portālā Draugiem.lv

„Pirmais pārsteigums ir – cik izstrādāts ir šis kurss un cik uzmanīgi izveidota Darba burtnīca, bravo! + domubiedru grupa Draugiem.lv – atbalstam, tas ir brīnišķīgi!” –Kristīne 

CIK MAKSĀ: Dalības maksa visam kursam  ir 60 Ls (1 nodarbības cena= 10 Ls, kursa ietvaros kopumā notiks 6 nodarbības: 4 kopējas un 2 individuālas).
Piesakoties divatā kopā ar draudzeni, abas saņemat 30% atlaidi un katra par vebināru ciklu maksā tikai Ls 42!
Apmaksu iespējams veikt pa daļām. Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KUR: Pie Tevis mājās! Tev ir šī brīnišķīgā iespēja piedalīties neizejot no mājām, un neatkarīgi no Tavas atrašanās vietas Latvijā vai ārpus tās.

KURSA FORMĀTS: Nodarbības — vebināri notiek interneta vidē, Tev nepieciešams ir tikai dators un interneta pieslēgums. Kad Tu reģistrējies un apmaksā savu dalību, dienā pirms nodarbības Tu saņemsi unikālu saiti, kas kalpo, kā ieeja vebinārā. 

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī jāveic priekšapmaksa (visam kursam vai daļēja). Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

4 NEDĒĻU LAIKĀ TU VARI MAINĪT SAVU IZSKATU,

IZMAINOT ATTIECĪBAS AR STRESU UN ĒDIENU

…UZ VISIEM LAIKIEM!

Te ir, ko Tu vari gaidīt no katras nodarbības:  

1.nodarbība: Uzticies Sava Ķermeņa Gudrībai.

Novērtēsi savu ēšanas modeli (pārēšanās, ierobežojoša un intuitīva ēšana), un kā tie ietekmē tavu svaru.
Uzzināsi vissvarīgāko svara menedžmenta jautājumu, lai ilgtermiņā spētu noturēt optimālu svaru.
Iemācīsies atšķirt fizisku izsalkumu no stresa ierosinātiem impulsiem ēst, kas bieži noved pie pārēšanās un liekā svara.

2. nodarbība: Tas Nav Par Ēdienu: Pēc Kā Es Patiesībā Esmu Izsalkusi?
Atklāsi kādi ierosinātāji izraisa tavu vēlēšanos ēst, un iemācīsies veidus kā mierināt  sevi un godāt savas emocijas bez ēdiena.
Soli pa solim detalizētas pašmotivācijas stratēgijas ko izmantot, ja neesi izsalkusi, bet gribas ēst.
Apgūsi efektīvus pozitīvas domāšanas modeļus, kas palīdzēs tev tikt galā ar stresa izraisīto ēšanu un ienesīs līdzsvaru tavā dzīvē un šķīvī.

3. nodarbība: Bezbailīga Ēšana un Apzināta Ēšana.
Iemācīsies iekļaut savā dzīvē “aizliegto pārtiku” bez vainas sajūtas un nezaudējot kontroli.
Atklāsi ēšanas ar uzmanību un nodomu spēku, kas palīdzēs tev noteikt ko un kā ēst, lai no ēdiena gūtu maksimālu apmierinājumu.
Uzzināsi, kāpēc apzināta ēšana ir ilgtermiņa stresa ēšanas novēršanas metode, kas ļaus ēst jebkuru ēdienu nepārēdoties, ar prieku un bez vainas apziņas.

4. nodarbība: Tieši Laikā un Pašaprūpes Buferzona.
Iemācīsies noteikt, cik daudz jāēd, lai dabiski saglabātu svaru.
Specifiskas ne-diētas stratēģijas, ko pielietot, ja pārēdies un izjūti vainas apziņu
Kļūsi par labu stresa pārvadītāju izveidojot teicamas pašaprūpes buferzonu, kas palīdzēs tikt galā ar visām neparedzētajām dzīves izmaiņām un stresu.

Dalīties.

14 komentārs

  1. Kristīne M on

    Sveikas. Man ļoti patīk vebināri, jo izbraukāt uz semināriem nevaru. Bet vebinārā piedalīties sev ērtā laikā- varu.<br>Man Ineses piedāvātā programma patīk. Jo var ēst pilnīgi visu un nekas nav jāsver, jārēķina, jāpieraksta. Nav nepārtraukti jādomā kad, cikos, ko ēdīšu. Vienkārši ir jāpiedomā- ko, kāpēc un vai man to vajag apēst.<br>Starp citu, noklausoties vebinārus, izpildot mājas darbus, ne tikai nokrītas svarā, bet arī sakārtojas pārējā dzīve, jo atbrīvojoties no stresa, brīvāk uzelpoju. Jo brīvāk uzelpoju, jo savādāk skatos uz apkārtējo pasauli….Un ja vēl nav nekas jāsver, jārēķina…Diena paliek vēl brīvāka…

Atstāt Ziņu