Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Gavēņa laika receptes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

ajā nedēļā sākas Lielais Gavēnis. Viena no neatņemamām tā iezīmēm ir atturēšanās no gaļas un alkoholisko dzērienu lietošanas. Kristīgajā pasaulē gavēnim, protams, ir daudz dziļāka nozīme, taču ir daudz cilvēku, kuri ar baznīcas tradīcijām ir uz Jūs, taču gavēni ievēro, uztverot to, kā rakstura audzināšanu un savdabīgu organisma attīrīšanas kūri.

Arī mēs šajā laikā līdz Lieldienām aicinām ikvienu piedomāt pie tā, ko lietot uzturā, un izsludinām konkursu “Gavēņa laika receptes”.  

Lai piedalītos tev jāiesūta kāda veģetāra ēdiena foto recepte. Trīs interesantāko un skaistāk noformēto recepšu pieteicējām balvās sarūpēti pavasara pārtikas grozi no Biotēkas.

Kā piedalīties?

 1. Uzraksti receptes aprakstu.
 2. Nofotografē nepieciešamās sastāvdaļas, gatavošanas procesā uzņemtās bildes un galarezultātu.
 3. Gan receptes aprakstu, gan bildi/-es sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi konkursam „Gavēņa laika receptes”.
 4. Tava recepte tiks publicētā portāla SievietesPasaule.lv sadaļā „Receptes”.

Termiņš
Receptes un bildes vari iesūtīt, sākot no 4.marta līdz 25.martam (ieskaitot), bet uzvarētājās paziņosim 28.martā.

Vērtēšanas kritēriji:              

 1. Iesūtītās receptes oriģinalitāte.
 2. Vai ievēroti konkursa noteikumi (pievienots apraksts, foto, pieteiktais ēdiens ir veģetārs);
 3. Žūrijas vērtējums (SievietesPasaule.lv redakcijas vērtējums un Biotēka pārstāvju vērtējums).

Balvas!
Konkurss noris sadarbībā ar Biotēka – pirmo un lielāko ekopreču veikalu tīklu Latvijā! Biotēka saviem klientiem rāda visu eko preču daudzveidību – ikvienam šobrīd ir pieejama zaļāka un veselīgāka alternatīva, sākot no precēm mazuļiem, beidzot ar izsmalcinātām smaržām.

Trīs laimīgās recepšu iesūtītājas balvās saņems pavasara pārtikas grozu no Biotēkas (katrs – EUR 15 vērtībā).

Dalīties.

4 komentāru

 1. Vispār jau,ja gavēnis paredz,ka uzturā netiek lietoti dzīvnieku izcelmes produkti,tad konkursa noteikumos būtu jāmin tas,jo būtībā receptes,kas nesatur gaļu un alkoholu it nemaz nelīdzināsies gavēņa laika receptēm.Tādēļ jau tas ir recepšu konkurss,ja gavēņa tad gavēņa receptes.

 2. Sievietes Pasaule on

  Paldies visām recepšu iesūtītājām! Tā kā pēdējās dienās bijāt aktīvākas, vēl palikusi kaudzīte recepšu,ko šodien/rīt nopublicēsim. Un kā solīts, 28.martā paziņosim uzvarētājas. Kā vienmēr, publicējam visas iesūtītās rceptes un pēc tam, izvērtējot tās un meklējot uzvarētāju, skatamies, vai atbilst konkursa noteikumiem un cik oriģinalas tās ir. Lai jums visām garšīgs un veselīgs pavasaris!

Atstāt Ziņu