Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Biezpiena keksiņi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ik jauki, ja brīvdienās māju piepilda tikko no krāsns izņemtu svaigu raušu, bulciņu vai keksiņu smarža. Lūk, iedvesmai Natašas biezpiena keksiņu recepte.

Nepieciešams:
200 g biezpiens
2 olas
2 glāzes milti
100g sviests
1 glāze rīvēti burkāni
2 tēj.k cepamais pulveris (Santa maria)
rīvēta citrona miziņa no 1/2 citrona
1 glāze cukurs
3 ēd.k krējums ar kaudzi

Pagatavošana:
Olas putojam ar cukuru, pievienojam biezpienu, šķipsniņu sāli. Pievienojam izkausētu, atdzesētu sviestu, burkānus un citrona miziņu. Miltus sajaucam ar cepamo pulveri un iejaucam šķidrajā masā. Masa sanāk bieza,
man šķita par biezu un pievienoju ap 3 ēd.k krējumu ar kaudzi.

Liekam formiņās un cepam 180 grādos ap 40 minūtēm. Skatamies, kad paliek brūnas, man tas aizņēma tieši 40 minūtes.

Šādi man iznāca 17 keksiņi.

Burkānu vietā var pievienot rozīnes, riekstus, žāvētus augļus vai svaigas ogas.

Keksiņi ir ļoti maigi, mīksti, nav sausi.

Dalīties.

6 komentāru

 1. tu laikam esi taschinka māmiņu klubā. šitos keksiņus es pēc tavas receptes taisīju, mmmmm, gardi pēc velna, nav sausi, mēli norīt var 🙂 šī recepte man goda vietā!!!

 2. Natālija Rogova on

  <br>(viesis) :)<br>08.05.2011 20:13<br>Jā,esmu gan taschinka ar no m/k un man ar šie keksiņi ir topā un arī manam dēlam 🙂

 3. o, māmiņu klubs pamazām pārceļas uz sievietespasauli! 🙂 taschinka šo tavu recepti mk laikam biju palaidusi garām. būs jāpameģina

 4. Jūlija Liene R. on

  Esmu pamanījusi tavas receptes te, gribēju komplimentu izteikt- saprotamas un vienkāršas. Pat man, kas ar konditorejas izstrādājumu cepšanu īpaši neaizraujas, sagribējās uzcept keksiņus! Jo tie tiešām izklausās tik vienkārši!

 5. Natālija Rogova on

  Tad,kad pati meklēju receptes,man ir svarīgi,lai ir bildes,ļoti labi,ja ir viss tapšanas process,bet vismaz,lai ir gala rezultāts.Svarīgi,lai ir saprotami uzrakstīts,jo kā nekā es tik mācos.<br>Tieši tādēļ arī pati bildēju visu un aprakstu vienkārši,lai arī citiem ir vienkārši,saprotami.Patīk dalīties ar receptēm,patīk,ja kādam noder,izdodas un garšo!!!!

 6. Līga Lukjanska on

  Gribu pateikt, ka mīkla der ne tikai keksiņiem. Es cepu tortes formā kā plācenīti. Sanāca labi. Garda! Paldies par recepti!

Atstāt Ziņu