Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Zaudēts daudz. Tagad nostiprinām ādu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hei, hei, hei, mednieces!

Pagājušajā nedēļā atskatījāmies uz Slaidā vidukļa medību pirmo mēnesi. Tas mūs pārsteidza ar vienreizēji labiem rezultātiem. Mēneša laikā zaudēt 7-13 centimetrus viduklī nav joka lieta! Pašām prieks, bet ķermenis, iespējams, tik ātri nespēj aprast ar jaunajiem apstākļiem, tāpēc jo īpaši būtu jāparūpējas par ādas stāvokli, lai tā nostiprinātos.

Esam dāvājuši jau jums iespēju apmeklēt dažādas procedūras, taču nu mūsu atbalstītājs – uzņēmums Felicity Latvia, kas ir oficiālais Palmer’s kakao sviesta kosmētikas izplatītājs Latvijā, dāvā jums Palmer’s nostiprinošo sviestu, lai pēc daudzo centimetru nomedīšanas palīdzētu jūsu ādai atgūt elastību un tvirtumu.

 

Palmer’s nostiprinošā sviesta unikālā formula ir specifiski izveidota, lai palīdzētu ķermenim atjaunot tā dabisko stingrumu pēc dzemdībām vai svara zuduma. Kakao sviests, kolagēns, elastīns un Karite sviests palīdz nostiprināt un uzlabot ādas elastību un tvirtumu. Ženšeņa un E vitamīna piejaukums palīdz barot un atjaunināt nogurušu ādu. Divreiz dienā ar apļveida kustībām iemasēt ādā, īpaši, uz augšstilbiem, kājām, vēdera un krūtīm. 

Ar aktīvajām vidukļa centimetru medniecēm, kuras šeit, SievietesPasaulē, veido savu blogu – medību dienasgrāmatu, personīgi sazināsimies par produktu saņemšanu. Taču ceram, ka viņas jau pavisam drīz padalīsies ar mums pārējām par to, kā jūtas viņu āda, palutināta ar nostiprinošo sviestu! 

 

Bez tam, pēc pagājušās nedēļas, kad pirmā Slaidā vidukļa mēneša simpātiju balvā pasniedzām iespēju brančot Vīna un gaismas ielejā, saņēmām ironisku aizrādījumu, ka ne jau nu vairāku stundu gara ēšana bija jādāvina šajā projektā. Mēs tomēr domājam, ka dāvanai nav ne vainas! 🙂 Jo tievēt nenozīmē neēst. Tikai vajag ēst saprātīgi, veselīgi, sabalansēti!

! Tieši tāpēc šīs nedēļas uzdevums medniecēm – pastāstiet par to, kādi ir jūsu ēšanas paradumi? Vai no kaut kā atsakāties? Varbūt no kaut kā šķiet neiespējami atteikties, bet zinat, ka vajadzētu? Vai esat kaut ko mainījušas šī projekta laikā vai iepriekš un redzējušas arī reālas pārmaiņas pašsajūtā, ķermeņa apprises? Ja nav grūt – padalieties arī ar kādu savu veselīgo, enerģiju dodošo recepti! Tā teikt, neturiet sveci zem pūra! 

 

Ja arī Tu gribi nomest kādu lieku kilogramu, iegūt slaidāku vidukli un vēl par to tikt atalgota ar dažādiem pārsteigumiem un balviņām – sāc jau šodien! Vairāk informācijas, kas darāms ŠEIT>>.

ŠODIEN IR TĀ RĪTDIENA, UZ KURU PARASTI ATLIEC SAVU APŅEMŠANOS ĪSTENOŠANU!

Dalīties.

Atstāt Ziņu