Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Vingrojumi skaistām un stingrām krūtīm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mēs, dāmas, ļoti bieži esam neapmierinātas ar kādu savu ķermeņa daļu, un dažreiz pat nepamatoti noniecinām to, kas citiem varētu šķist gana labs un pat iekārojams. Bet, lai kāds būtu galējais vērtējums pašas krūtīm, padoms ir visām viens – vingrinot krūšu muskuļus, krūtis iegūs vai saglabās skaistu formu.

Par tiešo krūšu un dekoltē skaistumu ir atbildīgs lielais krūšu muskulis, taču nenorakstiet visus laurus tikai viņam, jo cilvēks ir vienots savā uzbūvē un tas nozīmē, ka jāvingrina arī citi muskuļi, lai iztaisnotos viss augums. Paeksperimentē ar spoguli. Apskati sevi no sāniem tādu, kāda tu pie spoguļa piegāji. Tagad iztaisno muguru, atvelc plecus, ievelc vēderu un apskati sevi vēlreiz. Izteiktās atšķirības arī ir tās, ko var un vajag uztrenēt. Tā kā – uz priekšu!

VINGROJUMI SKAISTĀM KRŪTĪM

1.vingrojums: Sākuma stāvoklis- sēžot uz grīdas, mugura taisna, vēders ievilkts – saliec rokas aiz muguras un centies saāķēt pirkstus, šādu pozu saglabā 10 sekundes, tad maini rokas. Ja pirkstus saāķēt neizdodas, tad droši sākumā izmanto dvieli – turies ar rokām dvieļa galos un ar apakšējo roku velc dvieli uz leju. Šis vingrinājums iztaisno muguru, atver krūšu kurvi, uzlabo stāju.

2. vingrojums: Sākuma stāvoklis- sēžot uz grīdas turi muguru taisnu, vēderu ievilktu. Pacel taisnas, stingras rokas virs galvas un sakrusto plaukstas. Izpildi vēzēšanas kustības, pamīšus krustojot labo un kreiso plaukstu. Vingrinājumu atkārto 20x pa 2-3 piegājieniem.

3.vingrojums: Sākuma stāvoklis- rokas novieto taisnā līnijā zem pleciem, plaukstas vērstas uz priekšu, balsts ceļos, pēdas sakrustotas, paceltas virs grīdas. Uz ieelpu- saliec rokas elkoņos un laid ķermeni lejā gandrīz līdz grīdai. Rokas turi piespiestas sāniem, elkoņi vērsti uz aizmuguri. Uz izelpu- iztaisno rokas ceļot ķermeni augšā līdz sākuma stāvoklim. Izpildi tik cik vari + katru dienu pa vienam vairāk.

4.vingrojums: Sākuma stāvoklis- satver bumbu iztaisnotās rokās virs galvas. Ar stingru muguru un ievilktu vēderu noliecies 45 grādu leņķī. Pārliec bumbu tikai labajā rokā. Laid rokas lejā. Mugurpusē bumbu pārliec kreisajā rokā. Izpildi šo riņķa veida kustību ar bumbu sākumā uz vienu pusi, tad uz otru. Vingrinājumu atkārto 20 x pa 2-3 piegājieniem.

5. vingrojums: Sākuma stāvoklis- paņem hanteles, kājas plecu platumā, pēdas paralēli. Iesēdies ceļos un noliecies ar stingru, taisnu muguru. Dūres ar hantelēm viena pret otru, elkoņi viegli ieliekti (rokām jāveido O burta forma) Izelpā- velc elkoņus uz augšu cik vien vari, līdz jūti, ka muguras lāpstiņas satiekas. To darot, nemaini ķermeņa stāvokli. Ieelpā- laid stingras rokas lejā it kā mēģinātu ar hantelēm ko saspiest. Atkārto šo vingrojumu 15 reizes pa 2-3 piegājieniem.

6. vingrojums: Sākuma stāvoklis- sēžot uz grīdas, mugura taisna, vēders ievilkts. Bumba satverta plaukstās, krūšu kaula līmenī. Ieelpo un uz izelpu cieši saspied bumbu starp plaukstām, sasprindzini krūšu muskuļus, izturi sasprindzinājumu vismaz 2 sek. Uz izelpu atbrīvojies. Atkārto šo vingrojumu 15 reizes pa 2-3 piegājieniem.

Lai veicas!

Dalīties.

Atstāt Ziņu