Vārda dienu svin: Līga

Testē jaunos virtuves rīkus un traukus diētiskai gatavošanai!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

is ir tas gadalaiks, kad organisms patiesi prasa atslodzi – baudām bērzu sulas, uzkožam dīgstus, priecājamies par pirmajiem pašmāju gurķiem lielveikalu plauktos. Ja nu reiz tik lielu uzsvaru liekam uz augļiem un dārzeņiem, tad sadarbībā ar trauku un virtuves piederumu ekspertu – Rito – vēlamies nodot jūsu testēšanai vairākus parocīgus virtuves piederumus, kas ierastos dārzeņus ļaus pagatavot interesantāk un bez liekas piepūles!

Testēšanai nododam:

Fusion diet revolution trauks ar vāku
Fusion diet revolution
ir jauna Tescoma silikona trauku sērija. Trauks ir izgatavots no augstas kvalitātes silikona. Tas ļauj ēdienu pagatavot veselīgāk, jo ļauj sautēt vai cept, neizmantojot taukvielas. Var lietot gan cepeškrāsnī, gan mikroviļņu krāsnīs – iztur līdz 230°C. Trauks piemērots lietošanai arī saldētavās. Var lietot trauku mazgājamā mašīnā. Komplektā saņemsi oriģinālu recepšu grāmatu ar 15 veselīgu ēdienu receptēm!
Vairāk info ŠEIT >>.                 
Veikala cena: EUR 16,95 (Ls 11,91)

Vitamino ābolu griezējs
Palīdzēs sagrieziet ābolu un bumbieri 8 vienādās daļās un izņemt serdi. Plastmasas asmeņi ir pietiekami asi, lai sagrieztu augļus šķēlēs, neļaujot tiem palikt brūniem un saglabājot augļu garšu un smaržu. Griešanas paliktnis nodrošina ērtāku augļu sagriešanu ar visu mizu. Izgatavots no izturīgas plastmasas. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
Veikala cena: EUR 4,95 (Ls 3,48)


Presto nazis spirāļu veidošanai
Tescoma spirāļveida griezējs ir ideāli piemērots, lai ērti izveidotu  dekoratīvas spirāles no gurķiem un redīsiem. Lietošana: nogriez gurķim galu, tā centrā ieskrūvē griezēju un uzmanīgi griez uz riņķi. Izgatavots no izturīgas plastmasas. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
Veikala cena: EUR 3,15 (Ls 2,21)

 

Presto burkānu griezējs spirālēs
Tescoma burkānu griezējs palīdzēs sagriezt burkānus dekoratīvās spirālēs, ar ko dekorēt dažādus ēdienus. Griezējs ir izgatavots no izturīgas plastmasas, to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
Veikala cena: EUR 6,15 (Ls 4,32)

 

 

Dalībai testā tiks izvēlētas divas portāla lasītājas, kuras iegūs visus augstāk minētos virtuves priekšmetus! 

Lai pieteiktos šo Tescoma virtuves priekšmetu un trauku testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem! Pieteikumā norādi savus kontaktus, kā arī to, ko veiksmes gadījumā gatavosi Tescoma traukā.
Pieteikumus gaidīsim no 16.aprīļa līdz 22.aprīlim (ieskaitot). Produktu ieguvējas – testa dalībnieces paziņosim 23.aprīlī.

 Piedāvā:

 

Dalīties.

8 komentāru

  1. Ilze Melberga on

    Būtu interesanti izmantot tieši griežamos – mans bērns švaki ēd dārzeņus – domāju interesantās formās izgriestos tos varētu pamēģināt ēst.

  2. loti,ļoti gribētu ko tādu savā virtuvē…..gan mazbērniņiem ko interesantu piedāvāt,gan mīļotajam vīrietim…

Atstāt Ziņu