Vārda dienu svin: Līga

Stefānijas Meieres grāmata ‘Klejotāja’ tagad arī kino versijā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ienā dienā – piektdien, 5. aprīlī – divi burvīgi notikumi! No tipogrāfijas atceļojis Stefanijas Meieres šedevra “Klejotāja” otrais izdevums, kura vāku rotā filmas “Klejotāja” varoņu portreti, jo tieši tajā pašā dienā kino “Citadele” sāk rādīt tikko iznākušo filmu!

Sāgas “Krēsla” autores Stefanijas Meieres grāmatas “Klejotāja” ekranizācija nav nejaušība – lielākā daļa lasītāju uzskata, ka šī grāmata ir daudz satriecošāka, spilgtāka, izteiksmīgāka par “Krēslu”.

“Klejotāja” 26 nedēļas (pusgadu!) noturējās avīzes “The New York Times” bestselleru reitinga virsotnē. Šī noteikti ir viena no 2013. gada gaidītākajām filmu pirmizrādēm!

“Klejotāja” stāsta par laiku, kad cilvēcei uzbrūk neredzams ienaidnieks bez miesas un bez vārda. Klejotāju dvēseles iemiesojas cilvēkos, pārņem viņu prātu, iznīcina viņu personību un izdzēš atmiņu. “Cīņa par jūsu pasauli jau beigusies, cīņa par jūsu nākotni tikai sākas,” saka dvēseļu iekarotāji. Uz Zemes palikuši tikai daži cilvēki, kuri cenšas cīnīties pret dvēselēm – iekarotājām, un Melānija ir viena no viņiem. Kad Melānijā iemājo dvēsele, vārdā Klejotāja, viņa pretojas un ir gatava riskēt, lai glābtu tos, kuri viņai dārgi: mīļoto Džaredu, tēvoci Džebu, skaistuli Janu, brālīti Džeimiju. Kad Klejotāja pārmeklē Melānijas prātu, cerēdama atklāt, kur slēpjas vēl atlikušie brīvie cilvēki, Melānija nepadodas. Viņa svešiniecei ļauj ielūkoties vienīgi atmiņās par mīļoto Džaredu, kurš vēl joprojām sekmīgi slēpjas no iebrucējiem. Melānijas dvēseles spēks satriec Klejotāju, kura vairs nespēj nošķirt savas un jaunā ķermeņa vēlmes – un nu arī Klejotāja ilgojas pēc vīrieša, kuru viņai ir uzdots atrast un sagūstīt. Ienaidnieces kļūst par sabiedrotajām un dodas ceļā, lai atrastu vīrieti, kuru mīl abas… Satriecošs mīlas stāsts un neiedomājams mīlas trīsstūris…

Izlasi grāmatu un noskaties filmu – vai noskaties filmu un izlasi grāmatu, jo tās brīnišķīgi papildina viena otru!

Filmas treileris

Dalīties.

Atstāt Ziņu