Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Ričijam Rū būs savs pasaku raidījums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau no 25. augusta pašus mazākos televīzijas skatītājus priecēs jauns raidījums bērniem “Ričija Rū pasakas”. Rudenī izklaides platformā Tet+ tiks piedāvāti 12 sirsnīgi un pamācoši stāstiņi par lācēna un viņa draugu piedzīvojumiem mežmalas ielokā. To visu papildinās skanīgas un jau iemīļotas dziesmas kopā ar Lauri Reiniku un Rūtu Reiniku-Preisu.

 Katra sērija bērnus priecēs ar jaunu pasaku Laura Reinika stāstījumā. Tās būs par draudzību, drosmi, prieku, mīlestību pret dabu un tuvākajiem. Bērniem būs iespēja atklāt, kā Ričijs Rū tika pie ģitāras, kādu olu uzbūvējis izgudrotājs Kurmis, kādas ķibeles pavasarī piemeklēja dziedošo Vardi un Peles ģimeni kā arī vēl daudzus citus interesantus notikumus. Savukārt sērijas otrā daļā Lauris Reiniks un Rūta Reinika-Preisa kopā ar Ričiju Rū un citiem draugiem skatītājus priecēs ar skanīgām un sirsnīgām dziesmām, kurām vārdus zina ne tikai mazie skatītāji, bet jau arī bērnu vecāki.

“Rudens sezonā aizvien nemainīga prioritāte ir Tet oriģinālsaturs, ko mēs ar azartisku interesi veidojam tik ļoti prasīgajai auditorijai – bērniem. Ar pašu veidoto saturu papildinām Latvijas piedāvājumu, jauno paaudzi izglītojot, izklaidējot un informējot. Esam gandarīti, ka mūsu aktīvais darbs vainagojas ar panākumiem – pērn  televīzijas piedāvājuma skatītāko topā ierindojās Tet producētie raidījumi un seriāli, tostarp bērnu saturs – “Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē” un “Ukulele”. Redzot, kā bērniem zib acis, skatoties uz Ričiju Rū, esmu pārliecināta, ka arī jaunais projekts būs iemīļots,” saka Ilze Korjusa, Tet Satura attīstības un iepirkumu vadītāja digitālajiem medijiem un TV.

“Ričija Rū pasakas” idejas autore Rūta Reinika-Preisa atklāj: ”Šodien ir dubulti svētki, jo tieši pirms gada ceļu pie klausītājiem uzsāka lācēns ar interaktīvu dzejoļu grāmatu un dziesmu albumu “Ričijs Rū rīko koncertu”. Mēs saņēmām ļoti daudz pozitīvu atsauksmju un daudz jautājumu, kas iedrošināja mūs par Ričija Rū piedzīvojumiem stāstīt vēl vairāk. Tāpēc paldies gan pasaku autorēm, gan ilustrāciju autorei, gan Tet, ka visiem kopā izdevās īstenot šo lielisko ideju.”

Projekta producente Rūta Reinika-Preisa, pasaku autores Līga Rozentāle un Kristīne Spure, ilustrāciju māksliniece Guna Miķelsone, pasaku stāstnieks un dziesmu mūzikas autors Lauris Reiniks, dziesmu vārdu autores Veronika Reinika un Rūta Reinika-Preisa.

Vakar, 18. augustā, karstākie Ričija Rū fani tika iepazīstināti ar vienu no gaidāmajām sērijām, kas jau drīzumā papildinās Tet+ plašo bērnu satura klāstu. Tika dziedātas dziesmas, bildētas bildes un ballēts kopā ar sirsnīgo lāci, kurš patīk gan lieliem, gan maziem skatītājiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu