Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Initas Silas tango ar diviem misteriem V (vēzi un vīrieti)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Par krīzēm, kas pārvēršas ieguvumos. Par brīnumiem, kas piepildās, ja tiem tic. Par to, kā būt laimīgai katru dienu. Arī tad, kad sāp.

“Tango ar diviem misteriem V” ir par laimes meklējumiem, kurus grāmatas autore sāk krietnu laiku pirms diagnozes – krūts vēzis–, vienlaikus piedzīvojot attiecību un karjeras krīzi. Tā liek vēl ciešāk paskatīties uz savu dzīvi, vērtībām, uzskatiem, rīcību, attieksmi, uzvedību. Viņa apņemas dzīvot laimīgi, meklē veidus, kā tādai būt, un šo apņemšanos pilda arī tad, kad uzzina: viņas mūžs varētu būt īsāks… Vai diagnoze vēzis uzreiz nozīmē nelaimi? Nē. Tā motivē vēl vairāk novērtēt dzīvi, jo tās vērtību bieži neapzināmies, kamēr tā nav apdraudēta. Lai cik sāpīga ir šī pieredze, tā var būt vērtīga. Inita izmēģina dažādas prakses laimīgai dzīvei, sākot ar pateicību un beidzot ar disciplīnu, lai pārliecinātos, ka būt laimīgai ir izvēle, un pierādot, ka ciešanas var pārveidot un laime iespējama arī tad, kad ļoti, ļoti sāp.

Grāmata ir par mīlestību. Par patiesu sevis pieņemšanu un iemīlēšanu. Ne tikai bez matiem un skropstām, ar rētām klātu ķermeni, bet – vissvarīgākais – ar visiem saviem tarakāniem. Par otra mīlēšanu un attiecībām pēc desmit gadu ilga vienatnes perioda un ļaušanu otram sevi mīlēt.

Grāmatas autore Inita Sila ir žurnāliste ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi sieviešu žurnālos, desmit no tiem vadījusi populārāko žurnālu Latvijā – “Ieva”. 2018.gadā iznākusī grāmata “100 vēstules sievietei” kļuva par vienu no visvairāk pirktajām latviešu autoru grāmatām. 2019.gada septembrī Initai atklāja ģenētiski mantotu (BRCA 1 pozitīvs) krūts vēzi 2.stadijā.

“Lai gan no citu kļūdām nemācās, ceru, ka mani laimes meklējumi ar daudzajiem klupieniem un sāpēm var palīdzēt citām sievietēm tās nepieļaut, kā arī novērtēt to, kas dots, lai būtu laimīgas,” uzsver autore.

Grāmatu var nopirkt www.initasila.lv vai lielākajās grāmatnīcās.

Dalīties.

Atstāt Ziņu