Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Slaidā vidukļa mednieces dosies uz SPA Debess

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aldies dāmas, ka blogos un komentāros zem saviem blogiem atklājāt mums savus tievēšanas mērķus un to, kā līdz tiem nonācāt. Apaļa jubileja un vēlme labi izskatīties izvēlētajā kleitā, vēlme patikt savam vīrietim un nepazaudēt dzirkstelīti attiecībās, vai vienkārši vēlme iegādāties par izmēru mazāku apģērbu. Sievišķīgi un tik saprotami. Un ja vēl bonusā tam visam nāk labāka  fiziskā labsajūta – pavisam ideāli! Novēlam, lai katrai no jums izdodas sasniegt šo mērķi un pēc tā sasniegšanas – neatslābt!

Domājam, ka par līdz šim paveikto jūs esat pelnījušas uzmundrinājumu un kādu devu maigu rūpju. Tāpēc apsveicam Slaidā vidukļa medību dalībnieces Birutu, Elitu un Annu ar iespēju apmeklēt SPA procedūra ar Zeiļu ezera dūņu aplikācijām veselības un skaistumkopšanas centrā „SPA Debess!

Šī SPA procedūra ar dūņu aplikācijām ir ekoloģiska un tās laikā tiek izmantoti tikai Latvijas produkti – Zeiļu ezerā iegūtās dūņas. Dūņas uzlabo arteriālo asinsriti, kas nozīmē, ka organisma audi un šūnas saņem vairāk skābekļa un barības vielu, uzlabojas limfas attece. Dūņu aplikācijas tiek liktas visam ķermenim un procedūras rezultātā tiek:

– veicināts ādas elastīgums un samazinātas celulīta pazīmes;
– ārstēti ādas iekaisumi, pūtes, psoriāze un ekzēma;
– uzlabota ādas hidrācija;
– uzlabot asinsrite, samazinot locītavu un muskuļu sāpes;
– aizkavēti dabīgie novecošanās procesi

Procedūrā ietilpst ķermeņa pīlings, dūņu aplikācija visam ķermenim ar Zeiļu ezera dūņām, ķemeņa masāža. Procedūras ilgums ir 90 min. Procedūras cena – 65 EUR.
Salonā var iegādāties arī Zeiļu ezera dūņas un zilo mālu mājas spa kūrēm.

Vairāk: www.spadebess.lv

Sazināsimies ar Jums personīgi!

Jau tuvākajās dienās sekos nākamais uzdevums! 

Ja arī Tu gribi nomest kādu lieku kilogramu, iegūt slaidāku vidukli un vēl par to tikt atalgota ar dažādiem pārsteigumiem un balviņām – sāc jau šodien! Vairāk informācijas, kas darāms ŠEIT>>.

ŠODIEN IR TĀ RĪTDIENA, UZ KURU PARASTI ATLIEC SAVU APŅEMŠANOS ĪSTENOŠANU!

Dalīties.

1 komentārs

  1. Anna Buņetova on

    Sirsnīgs Paldies par tik foršu balvu-uzmundrinājumu! Tieši tas kas vajadzīgs skaistumam un relaksācijai! 🙂

Atstāt Ziņu