Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Slaidā vidukļa medības noslēgušās

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 

nnai tā bija sārtu zemeņu virtene, kas simbolizēja katru zaudēto centimetru viduklī. Elitai tas bija mērķis „ietilpt” izvēlētajā 50.dzimšanas dienas kleitā, ko gan īsi pirms jubilejas svinībām gandrīz jau vajadzēja nomainīt, jo tā gluži vienkārši bija kļuvusi jau krietni brīva. Birutai slaidā vidukļa medības jau sākās gada sākumā un mūsu projekts bija kā pamudinājums neapstāties pie jau sasniegtā, ļaujot mums būt lieciniecēm, kā no viņas vidukļa apkārtmēra pazūd vēl teju 20 centimetri.

Mums, projekta autoriem, nākas secināt, ka šajā gadā varējām būt liecinieces milzīgai mērķtiecībai, savstarpējam atbalstam, patiesām sarunām par tievēšanas procesu, par medību ieročiem un par dzīvi kopumā. Tieši tāpēc nedaudz skumji, ka projekts oficiāli jānoslēdz…

Cerot, ka dāmas tomēr arī turpmāk ar mums padalīsies savos sasniegumos, priekos un bēdās, šoreiz atskatāmies uz Slaidā vidukļa medību 2 mēnešiem!

BIRUTA

 

Motivācija:
Nepilna gada laikā bija pieņēmusies svarā par 19 kilogramiem, kas bija padarījis “par nīgru rūgumpodu” un atsaucās arī uz attiecībām ar laulāto draugu. “Varbūt tie tikai mani kompleksi… bet… attieksme bija mainījusies,” projekta sākumā rakstīja Biruta. Tieši vēlme atgūt sava vīra uzmanību, apmierinātību attiecībās bija Birutas dzinulis.
Projekta noslēgumā gan mēs uzzinājām, ka Biruta ar vīru pašķīrusies, taču ticam un ceram, ka viss notiks un sakārtosies tā, kā tieši tev, Biruta, vajadzīgs!

Sākot startu Slaidā vidukļa medībās:
vidukļa apkārtmērs – 90 centimetri, noslēgumā – 74 centimetri.

KOPĀ: mīnuss 16 centimetri

Medību ieroči:
Dikāna diēta, riņķa griešana (~35 minūtes dienā), vingrojumu izpilde (~30 minūtes dienā), dejas.

ELITA:

 

Motivācija:
Tieši uz Lieldienām ir mana 50.dzimšanas diena, kleita jau nopirkta, jostiņa sprādzējas uz pirmā caurumiņa, bet kāpēc gan lai to nesasprādzētu ciešāk!?

Sākot startu Slaidā vidukļa medībās:
vidukļa apkārtmērs – 90 centimetri, noslēgumā – 80 centimetri.

KOPĀ: mīnus 10 centimetri.

Izmantotie ieroči:
divas reizes nedēļā sporta zāles apmeklējums (joga, fitness joga, pilates, trenažieri), arī uztura korekcija. „Pateicoties projektam cenšos gatavot ne tik trekni, ne tik sātīgi. Biežāk gaļai piedevas ir svaigi vai tvaicēti dārzeņi. Bieži ēdam zivis, jo vīrs ir kaislīgs makšķernieks, tad tās arī cepu cepeškrāsnī, lai mazāk būtu taukvielu. Projekta laikā gribēju sevi pieradināt dzert kafiju bez piena vai saldā krējuma, bet diemžēl neizdodas, ja nav mājās piena, tad labāk dzeru tēju,” rakstīja Elita.

ANNA:

 

Motivācija:
„Pēc rakstura esmu azartiska un tieši sacēnsības gars (kad pastāv veselīga konkurence) mani motivē darīt vairāk pašai sev – ēst veselīgāk, vingrot, skulpturēt savu augumu un kļūt vēl slaidākai. Tāpēc nolēmu, ka būs interesanti, piedalīties tievēšanas projektā “Slaidā vidukļa medības 2014“!” pieteikumā minēja Anna.

Sākot startu Slaidā vidukļa medībās:
vidukļa apkārtmērs – 77,3 centimetri, noslēgumā – 67 centimetri.

KOPĀ: mīnus 10,3 centimetri.

Izmantotie ieroči:
Viss, kā pēc grāmatas – “tievēju pakāpeniski un veselīgi (bija L izmērs, tagad jau gandrīz visas drēbes S izmērā), nesēžot uz diētam, sekoju kaloriju daudzumam dienā un lietoju uzturā dabīgus proteīna kokteiļus un zupas, darzēņus, augļus un multivitamīnu kompleksu. Mācos dzērt pietiekami daudz ūdens un ēst vienā laikā. Ka jau agrāk rakstīju savā blogā, esmu Pjēra Dukāna teorijas atbalstītāja un dažreiz izmantoju receptes no Dukāna diētas – garšīgi, veselīgi un maz kalorijas. Labprāt nogaršoju jaunus veselīgus produktus.
Regulāri vingroju sieviešu studijā grupu nodarbībās 3 reizes nedēļā un mājās brīvdienās.
Masēju vēdera un gurnu ādu ar pretcelulīta želeju.
Daudz strādāju, bet cenšos atrast laiku relaksācijai. Bieži klausos meditatīvo, relaksējošu mūziku (mantras) – man tas palīdz sakārtot domas un būt harmonijā ar sevi.”

 

Meiteņu sasniegtais taču ir iedvesmojošs arī pārējām, vai ne!?

Ņemot vērā zaudēto centimetru daudzumu, bloga veidošanu un uzturēšanu, lasītāju atsauksmes un interesi, vēlamies dalībnieces apbalvot:

Elitai dāvanā mēneša abonements jebkāda veida fitnesa nodarbībām Vivido Gym.

Annai dāvanā fizioterapeites, masieres, Folla diagnostikas speciālista apmeklējums vai individuāls, privāts treniņš pie treneres Vivido Gym fitnesa un veselības studijā sievietēm, kā arī kā otrā projekta mēneša simpātijai dāvājam skaistu, nesteidzīgu brīvdienu rīta branču Vīna un gaismas ielejā!

Birutai dāvanā īpaši dizainēts krekliņš ar Swarovski kristāliem.

 

Noslēgumā gribam teikt lielu paldies mūsu atbalstītājiem – SPA Debess, Stuido3, Palmer’s kakao sviesta kosmētikas zīmolam, Vivido Gym un Vīna un gaismas ielejai, kas medību procesu padarīja ne vien par sacensību, cīņu ar sevi, bet arī par baudījumu miesai un garam!

 

 

Dalīties.

5 komentāru

  1. Dace Svence on

    Liels paldies visām dalībniecēm par raito pavasara atnākšanu, jo sekojot līdz jūsu atskaitēm 2 mēneši paskrēja vēja spārniem. Lieliski, pat fantastiski rezultāti un mērķtiecības paraugi. Aicinām arī turpmāk priecēt SP lasītājas ar tālākām uzvarām, mērķiem un varbūt pat pilnīgi citā frontē. Jūs mākat iedvesmot-mēs labprāt lasām ! Uz tikšanos Vivido Gym !

  2. Elita Vaskova on

    Paldies Vivido Gym un protams, SievietesPasaulei! Jā, taisnība, sacensība nebija ar meitenēm, bet ar sevi!

  3. vissezonas riepa on

    Woww, super!!Pie tā riņķa un riņķa griešanas vēl neesmu tikusi.. bet izskatās, ka mani gaida vēl skaistāka balva (jau izlasīju info par to, kādi labumi kurai tiek). Juhhū! 🙂 Esmu tik priecīga!<br>Eli, gaidīšu Tavu ziņu uz ilzuksss_1@inbox.lv<br>Es ļoti ceru,ka varēšu godam izmantot iespēju, tādā gadījumā noteikti apsolos dalīties ar savu pieredzi:) Un ceru, ka neaizbēgšu pēc 1 apmeklējuma reizes…:) PALDIES! 🙂

Atstāt Ziņu