Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Slaidā vidukļa medības jau pusē!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

āmas, vai jūs maz pamanījāt, ka pagājis jau mēnesis, kopš aicinājām doties kopīgās slaidā vidukļa medībās – mūsu tievēšanas projektā, kura mērķis ir mudināt pievērsties veselīgākam dzīvesveidam un tādējādi zaudēt liekos centimetrus viduklī, nevis slimīgi koncentrēties uz kilogramu zaudēšanu un drastiskām diētām.

Aktīvi un interesanti blogojot, medības turpina mūsu trīs dalībnieces – Anna, Biruta un Elita. Milzīgs prieks par viņām!

! Starp citu dāmas – līdz šai piektdienai (04.04.) publicējiet pirmā mēneša atskaites blogu, kurā pastāstiet par sasniegto, sajūtām, atlikušā mēneša mērķiem utt. Un jau nedēļas beigās kādu gaida pārsteigums!

Mums šķiet, ka šis arī labs laiks, kad akcijā iesaistīties arī jaunām dalībniecēm, ja kāda klusībā jau ilgāku laiku domā, ka arī gribētu nedaudz “pamedīt”!

Ja vēlies iegūt slaidāku vidukli un vēl par to tikt atalgota ar dažādiem pārsteigumiem un balviņām – sāc jau šodien! Vairāk informācijas, kas darāms ŠEIT>>.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Dace Svence on

    Tik lieli medījumi viena mēneša laikā! Malači meitenes! Jums ir ar ko lepoties jau tagad un šī "medību sezona" ir tiešām izdevusies un turpina būt devīga arī no atbalstītāju un apbalvotāju puses. Tāpēc aicinām "klusās līdzjutējas"-PIEVIENOJIETIES !

Atstāt Ziņu