Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Pirmais seminārs jau šo sestdien Rīgā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau šo sestdien Rīgā notiks SievietesPasaule.lv projekta “Uzplauksti pavasarim!” pirmā tikšanās. Kopā ar psiholoģi Unu Kraukli meklēsim ceļu uz ideālo svaru, mācoties neapēst emocijas. Diemžēl uz šo semināru vairs nav brīvu vietu! Tomēr uz nākamajiem pasākumiem vēl ir dažas brīvas vietas, tā kā droši piesakieties un būsiet mīļi gaidītas! Pieteikties var, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot mob.25990679. Maksa par semināru ir simboliska- 1 Ls.

KAD: 6. martā, plkst. 11.30-14.30
KUR:
Rīgā, “Pozitīvo domu māja”, Mazā Nometņu ielā 45/53
Uz Mazo Nometņu ielu visizdevīgāk ir doties ar 2.tramvaju. Tā pietura ir 13.janvāra ielas malā Vecrīgas pusē vai arī pretim Centrāltirgum. Var noderēt šī karte. No 2.tramvaja jāizkāpj pieturā “Pārslas iela”. Tieši pretim pieturai ir “Pozitīvo domu māja”.

 

Psiholoģes Unas ievadvārdi

“Šodien man piezvanīja Līga, un teica- „Una, dažus ievadvārdus- ar ko mēs tur sestdien nodarbosimies…” Es tā padomāju, un man, kā vienmēr, ir grūti ar tiem „dažiem vārdiem” (Vienmēr sanāk vesels sacerējums….)

Šodien es atkal ieskatījos „Dona Huana mācībā”, un tur mani uzrunāja šīs rindas:

„Visi ceļi ir vienādi: tie ved neuzkurieni. Vai Tavam ceļam ir sirds? Ja ir, tad tas ir labs ceļš; ja nē- tad no tā nav nekādas jēgas. Abi ceļi ved nekur, bet vienam ir sirds, otram nav. Viens ceļš dara ceļojumu prieka pilnu- lai cik tu ceļotu, Tu un tavs ceļš esat nedalāmi. Otrs ceļš piespiedīs tevi nolādēt savu dzīvi. Viens ceļš dod tev spēkus, otrs- iznīcina tevi.”

Visticamāk, es mūsu tikšanos sestdien sākšu tieši ar šiem vārdiem…

Lietu organizatoriskā puse! Vispār būs uz vietas, bet, ja kādam ir mājās aizķērusies kārba ar krītiņiem, varat paņemt līdz. Krāsas lieliski palīdz ieskatīties sevī! Bet pats galvenais- ņemiet līdz labu noskaņojumu, darbotiesprieku, un neaizmirstiet – MĒS JŪS GAIDĀM!!! “

Dalīties.

5 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Paldies par lielo atsaucību! Diemžēl uz šo semināru 6.martā vairs nav brīvu vietu! Tomēr uz nākamajiem pasākumiem vēl ir brīvas vietas, tā kā droši piesakieties un būsiet mīļi gaidītas! Pieteikties var, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot mob.25990679. Par pārējiem pasākumiem informāciju varat atrast šeit – http://www.sievietespasaule.lv/projekts_uzplauksti_pavasarim<br><br>Turklāt, ja izrādīsiet vēlmi, esam gatavas noorganizēt vēl pāris papildus tikšanās! Tā kā nenokariet degunus, ja nepaspējāt pieteikties uz šo, bet dodiet mums ziņu!<br>

  2. Kafijas liķieris on

    Par šodienas semināru jau visu pateicu, bet gribētu vēl tikties, jo ir sajūta,ka visas zemūdens straumes, kas ir visinteresantākās, varētu atklāties nākamajā vai aiznākamajā reizē…arī manas.:))) Diviem cilvēkiem man konkrēti palika kas nepateikts, kas, šķiet, varētu dot kādu impulsu. Viena noteikti ir Mikipeles meitene.

  3. Mazaiz gliemežvāks on

    100% piekrītu Kafijas liķierim 🙂 <br>Man laikam sanāca nedaudz vairāk avērt savas zemūdens straumes un paldies meitenes, kad uzklausījāt, un Una, kad iedrošināji mēģināt neatkāpties un mēģināt vēlreiz un vēlreiz emocijas izlikt uz papīra…neskatoties uz to, ka tas parasti beidzas ar 1-2 teikumu.<br>Paldies Sievietes Pasaulei par iespēju tikties! :)<br>Mans epasts: kornelija.pastone@inbox.lv

Atstāt Ziņu