Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Aicinām uz sarunu vakaru par Jaunā gada mērķiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ik nu vairs palicis līdz brīdim, kad māsim ardievas šim gadam un pie durvīm jau klauvēs jaunais, 2016.gads. Taču līdz tam mums vēl priekšā ir viss skaistais Adventa laiks, kad pārdomāt, kas no iecerētā ir piepildījies un kas ne, kad atcerēties, uz ko mērķējām, kur trāpījām un vai maz vispār izšāvām.

Kāds ir bijis Tavs gads?

Vai Tev ir bijis mērķis, uz kuru tiekties, būt neatlaidīgai, pieliekot pūles un mobilizējot visus savus iekšējos resursus? Jā? Tad Tu noteikti vari ar gandarījumu pārlūkot sasniegto kā spožas trofejas. Bet varbūt Tu secini, ka atkal pagājis vēl viens gads, bet nekas nav mainījies…

Nāc ciemos, nomērķē un trāpi!

Siltā, draudzīgā un atbalstošā sarunu vakarā atskatīsimies uz aizejošo gadu, mācīsimies pareizi izvirzīt mērķus, lai jaunajā, 2016.gadā, tos sasniegtu ātri, viegli un ar prieku!

Gaidīsim:

Piektdien, 11.decembrī, plkst. 18.30 “Dzīves zinātnes institūtā”, Lāčpleša ielā 35. Uz sarunu vakaru aicina portāls SievietesPasaule.lv un Labo Domu Pietura pārvērtējošā konsultante Elīna Brila.

Piesakies!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, lūdzam iepriekš pieteikt savu dalību, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai spiežot uz zemāk redzamās pogas! Dalības maksa pasākumā – 10 EUR.

Dalīties.

Atstāt Ziņu