Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Plaukt un ziedēt! Foto no ‘Uzplauksti pavasarim 2014’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ulss satraukums…prieks…bailes…tauriņi vēderā…neatšķetināti asaru kamoli – īsts emociju kokteilis pagājušās sestdienas rītā valdīja 10 sieviešu sirdīs. Viņas bija spērušas drosmīgu soli – pieteikušās akcijai “Uzplauksti pavasarim 2014!”, atzīstot, galvenokārt, jau pašas sev, ka ir pienācis laiks pārmaiņām – attiecībās, profesionālajā jomā vai attieksmē pašām pret sevi. Mēs, “Uzplauksti pavasarim!” komanda, centāmies vienas dienas garumā šo burvīgo sieviešu apņemšanos spēcināt un sagādāt viņām iedvesmu uzsākto ceļu turpināt.

Pašā rīta agrumā dāmas viena pēc otras sarodas jaukajā Oriflame birojā Bruņinieku ielā. Gaisā jūtams neliels satraukums, vēl viena otru nepazīstam un mazliet urda arī neziņa – kas nu sagaida dienas pirmajā pusē?

“Uzplauksti pavasarim!” idejas autores un organizētājas ir SievietesPasaule.lv veidotājas Līga Ozoliņa un Līga Rozentāle. Tā ir akcija, kas mudina sievietes uzplaukt ne tikai ārēji, parūpējoties par savu izskatu, bet sākt šķetināt un atraisīt savus “iekšējos mezglus”, kas traucējuši dzīvot pilnasinīgi gan attiecībās, gan profesionālajā jomā, gan vienkārši nav ļāvuši justies labi pašai ar sevi. Tādēļ dienas pirmajā pusē trīs stundu garumā ar “Uzplauksti pavasarim!” dalībniecēm strādāja pārvērtējošā konsultante Elīna Brila.

Laiks skrēja nemanot un trīs stundas pārvērtās par trīs ar pus stundām. Daudz izrunāts, arī izraudāts, bet, galvenais, arī sirdī un prātā kāds knifiņš un padoms noglabāts. Pēc smaga darba – neliela atelpa. Pusdienās dodamies uz restorānu “Vairāk saules”.

Pēc gardām un spēcinošām pusdienām atgriežamies Oriflame birojā, kas šajā dienā ir mūsu pārvērtību sala. Te mūs jau gaida Oriflame stilistu komanda – jaukā un zinošā friziere Vivita Jansone, make-up speciāliste Sabīne fon Zviedre un atraktīvais Andris Ruskulis. Katra “Uzplauksti pavasarim!” dalībniece tika sēdināta friziera un make-up mākslinieka krēslā, lai, kā saka stilists Andris Ruskulis, “pakaitinātu, cik skaistas jūs varētu izskatīties”. A.Ruskulis tiešām prot iedvesmot sievietes un, jā, arī delikāti aizrādīt. Katrā ziņā – vairāku stundu garumā dāmas no stilistiem dzirdēja neskaitāmus knifus, padomus un ieteikumus, kā un ko labāk darīt vai nedarīt.

Pasākuma noslēgumā “pabarojām dvēseli”, ļaujoties Ingas Karpičas balss un kokles spēles maģijai. Viņas izdziedātās latviešu tautasdziesmas bija kā “punktiņš uz i” – kā spēka vārdi un laba vēlējumi mūsu 10 brīnišķīgajām sievietēm turpināt plaukt un ziedēt.

 

Brīnišķīgās un skaistās – turpiniet plaukt un ziedēt!

PALDIES:
Oriflame un lieliskajai stilistu un frizieru komandai – Andrim Ruskulim, Vivitai Jansonei un Sabīnei fon Zviedrei
Labo Domu Pieturas konsultantei Elīnai Brilai
Restorānam “Vairāk saules
Dziedātājai Ingai Karpičai
un izturīgajām meitenēm Martai Vallei un Ievai Biķei, kas pasākumu visas dienas garumā iemūžināja foto un video

Dalīties.

Atstāt Ziņu