Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Uzplauksti pavasarim meitenes salido vienas dienas nometnē

Pinterest LinkedIn Tumblr +

zplauksti pavasarim!,- mūsu ikpavasara akcija, kurā rosinām sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties un kļūt par sevi pārliecinātām, lai spertu nozīmīgus soļus un mainītu kādu savas dzīves jomu, kas sagādā rūgtus un smagus brīžus. Tās ir skaistas un bezgala sirdssiltas dienas, ko pavadām kopā ar sievietēm no visas Latvijas, un, ticiet mums, ir patiess gandarījums, ja pēc tam uzzinām vai redzam, ka viņas patiešām uzplaukst!

Taču vēl interesantāk tas ir pašām akcijas dalībniecēm jeb, kā mēs SievietesPasaulē viņas mīļi dēvējam, mūsu UP* meitenēm. Tieši tāpēc dzima ideja šajā vasarā sapulcināt kopā pēdējo gadu dalībnieces, lai atkal, kopā pavadot skaistu dienu, dalītos savos stāstos par pārmaiņām savā dzīvē un ielūkotos savu šābrīža sajūtu dziļākajos apcirkņos.

Tā nu mēs 16.augustā salidojām Mārupē, jogas studijā Kundal. Klātienē dzirdētie un neklātienē sūtītie stāsti ir patiesi iedvesmojoši! Kāda, atvadījusies no pagātnes smaguma un vainas apziņas, vienkārši sākusi starot; kāda pārgriezusi neveselīgu attiecību ķēdīti, nomainījusi darbu, pārcēlusies uz citu pilsētu un beidzot apjautusi, ko nozīmē sevi mīlēt; vēl kāda pēc vairākām neveiksmēm un tām sekojošajiem pašpārmetumiem beidzot sev noticējusi, piepildot savu kvēlāko sapni, laist pasaulē bērniņu;  kāda vienkārši sākusi sevi pieņemt un atskārst, ko vēlas. Kādai tas nāk ātri, kādai – ilgāk, kāda ir vēl ceļā, taču mērķis visām ir viens – sajust savā dzīvē vieglumu un patiku par to, kas ar mums notiek.

Dienas gaitā kopā ar Labo domu pieturas pārvērtējošo konsultanti Elīnu Brilu „spēlējāmies” smilšukastē un izjutām smilšu terapijas milzīgo spēku. Kā saka Elīna, vienmēr galvenais ir saprast to, kā mēs jūtamies un, ja mums pašām dažkārt to ir grūti noformulēt vai atzīt, tad smilšukaste nu reiz ir tā vieta, kur pats no sevis neaizbēgsi! Nākas secināt, ka tā patiešām ir, jo smilšu kastē runā mūsu zemapziņa…

 

Dienas noslēgumā ļāvāmies domu un emociju attīrīšanai gonga relaksācijā. Paldies par to jogas studijas Kundal vadītājai Evijai Blūmentālei. Kā atzina visas sabraukušās dāmas, gogs patiesi bija kaut kas no citas pasaules – tā skaņa tik caurstrāvojoša, brīžiem skaļa, bet brīžiem pilnīgi nomierinoša.

Diena bija izdevusies un tik piepildīta, ka noslēgumā dāmas atkal teica Uzplauksti pavasarim noslēgumā teikto: „Tas bij’ labs, tas bij’ labs, tas bij’ kaut kas ļoti, ļoti labs!”

Lai arī lielāko dāvanu – dienu veltītu atkal tikai sev – dāmas uzdāvināja sev pašas, noslēgumā katrai dāvinājām kādu iedvesmojošu vai arī gluži praktisku grāmatu no mūsu draugiem, izdevniecībām White Book un Zvaigzne ABC, kā arī kosmētiku no Baltijā pirmā skaistumkopšanas industrijas servisa portāla INTENSA.PRO.

 

* UP ir saīsinājums no „Uzplauksti pavasarim”, kas angļu valodā nozīmē uz augšu, augšup

Dalīties.

Atstāt Ziņu