Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

VIDEO: Uzplauksti pavasarim 2014

Pinterest LinkedIn Tumblr +

estdien, 5.aprīlī, noritēja SievietesPasaule.lv un Oriflame veidotā akcija ‘Uzplauksti pavasarim!’. Tās ietvaros 10 sievietes no visas Latvijas uzplauka gan iekšēji, gan ārēji. 10 laimīgās akcijas dalībnieces tika izvēlētas pēc pieteikuma vēstulēm, kuras mēneša garumā varēja iesūtīt ikviena Latvijas sieviete. Kā noritēja mūsu īpašā diena, skaties plašāk video sižetā!

“Uzplauksti pavasarim!” idejas autores un organizētājas ir SievietesPasaule.lv veidotājas Līga Ozoliņa un Līga Rozentāle. Tā ir akcija, kas mudina sievietes uzplaukt ne tikai ārēji, parūpējoties par savu izskatu, bet sākt šķetināt un atraisīt savus “iekšējos mezglus”, kas traucējuši dzīvot pilnasinīgi gan attiecībās, gan profesionālajā jomā, gan vienkārši nav ļāvuši justies labi pašai ar sevi.
Tādēļ dienas pirmajā pusē trīs stundu garumā ar “Uzplauksti pavasarim!” dalībniecēm strādāja pārvērtējošā konsultante Elīna Brila, bet dienas otrajā pusē dāmas gaidīja Oriflame stilistu komanda ar frizieri Vivitu Jansoni, make-up speciālisti Sabīni fon Zviedri un atraktīvo Andri Ruskuli priekšgalā. Katra “Uzplauksti pavasarim!” dalībniece tika sēdināta friziera un make-up mākslinieka krēslā, lai, kā saka stilists Andris Ruskulis, “pakaitinātu, cik skaistas jūs varētu izskatīties”. A.Ruskulis tiešām prot iedvesmot sievietes un, jā, arī delikāti aizrādīt. Katrā ziņā – vairāku stundu garumā dāmas no stilistiem dzirdēja neskaitāmus knifus, padomus un ieteikumus, kā un ko labāk darīt vai nedarīt.
Pasākuma noslēgumā “pabarojām dvēseli”, ļaujoties Ingas Karpičas balss un kokles spēles maģijai. Viņas izdziedātās latviešu tautasdziesmas bija kā “punktiņš uz i” – kā spēka vārdi un laba vēlējumi mūsu 10 brīnišķīgajām sievietēm turpināt plaukt un ziedēt.

Uzplauksim pavasarim!

                                                      
SKATIES VĒL!


FOTO NO PASĀKUMA
‘UZPLAUKSTI PAVASARIM 2014!’

>>>

Dalīties.

Atstāt Ziņu