Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Parunāsim par sportu! Kādas sportiskās aktivitātes izvēlaties

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eselīgs dzīvesveids ietver trīs svarīgus komponentus – sabalansētu uzturu, emocionālo labsajūtu un fiziskās aktivitātes. Akcijā „Slaidā vidukļa medības” mudinām dalībnieces piedomāt pie visiem trijiem elementiem. Taču šīs nedēļas uzdevumā vairāk gribam koncentrēties uz sportiskajām aktivitātēm.

Dalībnieces savos blogos jau pieminējušas, ka griež riņķi, iet uz sporta zāli, veic atsevišķus vingrojumus. Taču gribētos uzzināt vairāk – kā nonācāt tieši līdz šīm fiziskajām aktivitātēm, uz kurām ķermeņa zonām tās strādā vislabāk. Tāpat gribas zināt, kādas sportiskās aktivitātes esat izmēģinājušas līdz šim – vai un kāpēc tās (ne)bija piemērotas jums. Un, protams, protams, ir taču ļauts arī pasapņot par to, ko gribētos vēl pamēģināt!

Gaidīsim blogus par šo tēmu līdz 26.03. gan no esošajām medniecēm, gan JAUNAJĀM SLAIDĀ VIDUKĻA MEDNIECĒM!

Esam padomājušas atkal par foršām balviņām šo blogu autorēm!

Sadarbībā ar salonu Studio3 dāvināsim Power Plate trenažiera nodarbību un limfodrenāžas procedūru ar ietīšanu.

Power Plate ir ātrs, moderns un efektīvs fitnesa treniņš! Unikālie, augstāko tehnoloģiju sporta trenažieri Power Plate ir jauns vārds atveseļošanās un veselības uzlabošanas jomā. Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss, kas tiek izpildīts uz Power Plate sporta trenažiera, sniedz lielu daudzumu pozitīvu reakciju: no tūlītējas asinsrites uzlabošanās līdz citiem vērtīgiem rezultātiem: muskuļu spēka un lokanības palielināšanās, kustību amplitūdas palielināšanās, celulīta samazināšanās, kaulaudu blīvuma palielināšanās, sāpju samazināšanās un ātra atgūšanās pēc slimības. Pietiek ar trīs 15 minūšu ilgiem treniņiem  nedēļā, Studio3 profesionāla trenera vadībā nedēļā, lai sasniegtu rezultātu.

  

Vairāk: http://www.studio3.lv/LV/Power-Plate/

Limfodrenāža ar/bez ietīšanas ir vielmaiņas stimulācijas, organisma attīrīšanas un figūras korekcijas pamatprocedūra. Procedūras laiks 45 min. Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas vai viss ķermenis, tādējādi procedūra, aktivizē vielmaiņu, uzlabo asinsriti, attīra organismu, paātrina limfatiskās sistēmas darbību, samazina tūsku, samazina sāpes, mazina nogurumu un lieliski relaksē.
Vairāk: http://www.studio3.lv/LV/cenas/limfodrenaza-studio3/

 

 

Ja arī Tu gribi nomest kādu lieku kilogramu, iegūt slaidāku vidukli un vēl par to tikt atalgota ar dažādiem pārsteigumiem un balviņām – sāc jau šodien! Vairāk informācijas, kas darāms ŠEIT>>.

ŠODIEN IR TĀ RĪTDIENA, UZ KURU PARASTI ATLIEC SAVU APŅEMŠANOS ĪSTENOŠANU!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu