Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Noslēdzies konkurss ‘Kā es gatavošos vasarai’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mūsu aicinājums ieņemt „zemo startu” pretim vasarai uzrunāja daudzas. Atšķirībā no citām reizēm savu mērķu formulēšana jums problēmas nesagādāja. Lasot konkursam „Kā es gatavošos vasarai!” iesūtītos pieteikumus, nācās secināt, ka visi iesūtītie stāsti ir iedvesmojoši un to autores apņēmības pilnas šopavasar veltīt laiku sev, sasparoties un sasniegt savus mērķus – vai tā būtu atbrīvošanās no ziemas laikā uzkrātajām rezervēm, enerģijas atgūšana, imunitātes stiprināšana, vai viss kopā.

Žūrijai, kurā darbojās portāla SievietesPasaule.lv,  kriosalona „Krio & Beauty” un „MDesign” pārstāvji, kā arī trenere Evita Lause, izvēlēties divas pretendentes, kuras iegūs iespēju bez maksas piedalīties programmā „Gatavojamies vasarai!” salonā „Krio & Beauty”, nenācās viegli, jo stāsti un situācijas bija patiešām uzrunājošas. Tomēr divi stāsti uzrunāja visvairāk. Tos iesūtījusi Signe Zeidaka un Zane Kārkliņa, kuras arī iegūst iespēju piedalīties programmā „Gatavojamies vasarai!”.

 

Protams, ceram, ka arī visas pārējās nemetīs plinti krūmos un strādās pie tā, lai nospraustos mērķus izdotos piepildīt. Vēl līdz 6.aprīlim ikviena interesente var pieteikties dalībai programmā par maksu, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@krio.lv.

 

Vairāk par programmu „Gatavojamies vasarai!” lasi ŠEIT >>.


Dalīties.

2 komentāru

  1. Signe Zeidaka on

    Esmu tādā sajūsmā :)))) Lielais paldies Jums par doto iespēju piedalīties šajā programmā!

  2. Prieks par uzvarētājām! :)<br>Interesantos pieteikuma stāstiņus vēlētos izlasīt un iedvesmoties-tie tiks publicēti?

Atstāt Ziņu