Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Noskaidrotas Rito virtuves piederumu un trauku testa dalībnieces

Pinterest LinkedIn Tumblr +

avasara iestāšanās mudina uz radošumu, – tā vismaz sāk šķist, palasot, kas būtu tie ēdieni, ko jūs gatavotu, ja iegūtu testēt virtuves piederumus dārzeņu un augļu griešanai, kā arī Tescoma trauku diētiskai gatavošanai no Rito.

Šoreiz tas prieks būs:

Lienai Zvaigznei,
kura solījusi pagatavot ķiplokos marinētu teļa gaļu ar dārzeņiem

un

Ingai Bokišai,
kura gatavošot vistas-dārzeņu sacepumu, biezpienmaizi un citus garšīgus un veselīgus ēdienus.


Dāmu testēšanai nododam un atsauksmes gaidīsim par:

Fusion diet revolution trauks ar vāku
Fusion diet revolution
ir jauna Tescoma silikona trauku sērija. Trauks ir izgatavots no augstas kvalitātes silikona. Tas ļauj ēdienu pagatavot veselīgāk, jo ļauj sautēt vai cept, neizmantojot taukvielas. Var lietot gan cepeškrāsnī, gan mikroviļņu krāsnīs – iztur līdz 230°C. Trauks piemērots lietošanai arī saldētavās. Var lietot trauku mazgājamā mašīnā. Komplektā saņemsi oriģinālu recepšu grāmatu ar 15 veselīgu ēdienu receptēm!
Vairāk info ŠEIT >>.                 
Veikala cena: EUR 16,95 (Ls 11,91)

Vitamino ābolu griezējs
Palīdzēs sagrieziet ābolu un bumbieri 8 vienādās daļās un izņemt serdi. Plastmasas asmeņi ir pietiekami asi, lai sagrieztu augļus šķēlēs, neļaujot tiem palikt brūniem un saglabājot augļu garšu un smaržu. Griešanas paliktnis nodrošina ērtāku augļu sagriešanu ar visu mizu. Izgatavots no izturīgas plastmasas. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
Veikala cena: EUR 4,95 (Ls 3,48)


Presto nazis spirāļu veidošanai
Tescoma spirāļveida griezējs ir ideāli piemērots, lai ērti izveidotu  dekoratīvas spirāles no gurķiem un redīsiem. Lietošana: nogriez gurķim galu, tā centrā ieskrūvē griezēju un uzmanīgi griez uz riņķi. Izgatavots no izturīgas plastmasas. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
Veikala cena: EUR 3,15 (Ls 2,21)

 

Presto burkānu griezējs spirālēs
Tescoma burkānu griezējs palīdzēs sagriezt burkānus dekoratīvās spirālēs, ar ko dekorēt dažādus ēdienus. Griezējs ir izgatavots no izturīgas plastmasas, to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
Veikala cena: EUR 6,15 (Ls 4,32)

 Piedāvā:

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu