Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Kusties tu, kustos es… IR JĀKUSTĀS!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

odien atkal uzrunājam visas slaidā vidukļa mednieces. Visu aizvadīto nedēļu aicinājām akcijas dalībnieces, kuras veido pie mums savu blogu, pastāstīt par savām attiecībām ar sportošanu.

Tā nu varējām lasīt par dāmu ikdienas sportiskajām aktivitātēm, ceļu līdz sporta zālei, dažādajām treniņu programmām, kuras dāmas ir apmeklējušas, viņu sajūtām un cīņu ar emocijām un slinkumu. Anna, piemēra, pastāstīja, ka treniņus sporta zālē izvēlas tikai tāpēc, ka vienatnē to darīt ir garlaicīgi un var zust motivācija. Eli savukārt atbalsts bija meitas, kuras aizveda viņu uz sporta zāli. Un, redz, nu jau viņa ir gatava parakstīties pat uz dažādām avantūrām – pagājušajā nedēļā pat startēja sava sporta kluba spēka sacensībās. Prieks, ka pieņēmi šo izaicinājumu! 🙂

Prieks arī par Birutu, kura godīgi atzina, ka viņas attiecības ar sporta zālēm ir ne kādas un viņu tas galīgi neaizrauj. Noteikti bija dāmas, kuras to izlsot smagi noelsās – tad tomēr vēl kāda tāda pati, kā es… Taču tas nenozīmē, ka Biruta tāpēc neko nedarītu – jau no viņas pirmajiem blogiem noprotam, ka viņa intensīvi griež riņķi un arī vingro. 

Dalībnieču ieraksti vēl un vēlreiz apliecina, nav jau nozīme tajā, kur un kā jūs kustaties – galvenais, ka to vispār darāt. Citai labāk tīk dāmu bariņā izkustēties aerobikā, cita dod priekšroku trenažierim, kādai citai labākā slodze ir izskriešana rītos vai vakaros, nūjošana, peldēšana… patiesībā, ir tik daudz veidu, kā ienest savā dzīvē fiziskās aktivitātes. Turklāt pat viselementārākie mājas darbi un arī mīlēšanās dedzina kalorijas un nodarbina dažādas muskuļu grupas! 🙂 Neticat – palasat šeit!

Bet, ja nopietni, tad ceram, ka mudinājām padomāt par fiziskajām aktivitātēm ikvienu no jums mūsu lasītājas!

Galvenais, mūsuprāt, ir atrast tieši to nodarbi, kas aizrauj visvairāk. Un nepārspīlēt, jo visveselīgākā ir mērenas intensitātes fiziskā slodze, ko sniedz, piemēram, pastaiga, riteņbraukšana, fizisks darbs, peldēšana, mājsaimniecības darbi, pārgājieni, dārza darbi, izklaides sports un dejas. Tā kā uz priekšu!

Bet mūsu akcijas dalībniecēm atkal jauka iespēja – varēsiet doties uz salonu Studio3, kur varēsiet izmēģināt Power Plate trenažiera nodarbību un limfodrenāžas procedūru ar ietīšanu.

              muguras masāža      Power Plate      kāju masāža
Limfodrenāža ar/bez ietīšanas ir vielmaiņas stimulācijas, organisma attīrīšanas un figūras korekcijas pamatprocedūra. Procedūras laiks 45 min. Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas vai viss ķermenis, tādējādi procedūra, aktivizē vielmaiņu, uzlabo asinsriti, attīra organismu, paātrina limfatiskās sistēmas darbību, samazina tūsku, samazina sāpes, mazina nogurumu un lieliski relaksē.
Vairāk: http://www.studio3.lv/LV/cenas/limfodrenaza-studio3/ 

 

  

Power Plate ir ātrs, moderns un efektīvs fitnesa treniņš! Unikālie, augstāko tehnoloģiju sporta trenažieri Power Plate ir jauns vārds atveseļošanās un veselības uzlabošanas jomā. Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss, kas tiek izpildīts uz Power Plate sporta trenažiera, sniedz lielu daudzumu pozitīvu reakciju: no tūlītējas asinsrites uzlabošanās līdz citiem vērtīgiem rezultātiem: muskuļu spēka un lokanības palielināšanās, kustību amplitūdas palielināšanās, celulīta samazināšanās, kaulaudu blīvuma palielināšanās, sāpju samazināšanās un ātra atgūšanās pēc slimības. Pietiek ar trīs 15 minūšu ilgiem treniņiem  nedēļā, Studio3 profesionāla trenera vadībā nedēļā, lai sasniegtu rezultātu.
Vairāk: http://www.studio3.lv/LV/Power-Plate/

Ar dalībniecēm – nodarbības un procedūras ieguvējām sazināsimies personiski! 

 

 

Ja arī Tu gribi nomest kādu lieku kilogramu, iegūt slaidāku vidukli un vēl par to tikt atalgota ar dažādiem pārsteigumiem un balviņām – sāc jau šodien! Vairāk informācijas, kas darāms ŠEIT>>.

ŠODIEN IR TĀ RĪTDIENA, UZ KURU PARASTI ATLIEC SAVU APŅEMŠANOS ĪSTENOŠANU!

Dalīties.

1 komentārs

  1. Anna Buņetova on

    Sirsnīgs paldies par atbalstīšanu un šo foršu iespēju pameģināt jauno un vēl neredzēto! Izlasīju par Power Plate un limfodrenāžu ar ietišanu – TIEŠAM IESPAIDĪGI!!! 🙂

Atstāt Ziņu