Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

KONKURSS! Mana garšīgā zupas recepte

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ziema, šķiet, nu ir tas laiks, kad zupas tiek gatavotas uz nebēdu. Pēc garajiem svētkiem, kad vēderi parasti tiek pārbaudīti ar dažnedažādiem ēdieniem, zupa parasti ir tā, kas kalpo atslodzei, aukstajā laikā tā ļoti labi palīdz arī sasildīties.

Tieši tāpēc janvāri pasludinām par zupu mēnesi un sadarībā ar restorānu-bāru „Ad Astra” izsludinām garšīgo zupu recepšu konkursu!

Ar zupām ir līdzīgi kā ar salātiem – to pagatavošanas iespējas ir tikpat plašas kā mūsu spēja fantazēt. Gan jau arī tavā krājumā ir kāda īpaši iemīļota gardas zupas recepte. Pastāsti par to citām un piedalies konkursā!

 

Kā piedalīties?

  1. Uzraksti savu iemīļotās zupas recepti vai receptes (iesūtīt drīkst arī vairākas receptes).
  2. Nofotografē un atsūti bildi ar gala iznākumu – gatavu, kūpošu zupas šķīvi vai katlu. Īpašs pluss būs tām, kas atsūtīs bildes, kurās redzams ne tikai gala iznākums, bet arī zupas gatavošanas process.
  3. Gan receptes aprakstu, gan bildi sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi Konkursam “Mana garšīgā zupas recepte”.
  4. Tava recepte tiks publicēta portālā SievietesPasaule.lv sadaļā „Receptes”.

Termiņi:
Receptes un bildes vari iesūtīt sākot no 10.janvāra līdz 31.janvārim!

Vērtēšanas kritēriji:
* Iesūtītās receptes oriģinalitāte (jo interesantāka un nedzirdētāka, jo labāk, kā arī interesanti, ja kādai visiem zināmai receptei ir piešķirta sava “rozīnīte”)
* Foto izpildījums – pagatavotās zupas noformējums, procesa nofotografēšana utt.
* Restorāna-bāra „Ad Astra” pavāra Ginta Korņeva vērtējums
* Lasītāju atsauksmes komentāros

Balvās – dāvanu kartes no restorāna-bāra „Ad Astra”
3 laimīgās recepšu iesūtītājas balvā saņems dāvanu kartes Ls 10 vērtībā restorāna-bāra „Ad Astra” apmeklējumam. Balvu ieguvējas tiks paziņotas 3.februārī.

Par restorānu-bāru „Ad Astra
Tas atrodas Rīgā, Blaumaņa ielā 34. Šeit Tu neatradīsi pārlieku plašu ēdienkarti, gluži vienkārši lai tajā neapmaldītos, tomēr to veidojot ir ņemtas vērā cilvēku tik dažādās vēlmes, gaumes un ēšanas paradumi, kas ir saistīti gan ar modes lietām, gan tradīcijām. Neaizmirstot steidzīgos un darbīgos, katru dienu ir īpaši veidots pusdienu piedāvājums. „Ad Astra” ir pieturvieta mērķtiecīgiem cilvēkiem, kur apstāties ceļā uz savām zvaigznēm.

 

Lai radošs gatavošanas process!


Dalīties.

Atstāt Ziņu