Nodibinājums „Sokrata tautskola” laidis klajā grāmatu „Kā ar piedošanu atbrīvoties no depresijas”. Grāmatas autore ir Elvita Rudzāte – biznesa vadības konsultante, psiholoģe un dziedniece, igauņu ārstes un dziednieces Lūles Vīlmas mācības sekotāja Latvijā.
Šī grāmata ir turpinājums iepriekš jau izdotajai grāmatai „Piedošanas mācība”, kur koncentrētā veidā un piemēroti mūsdienīga cilvēka pasaules uztverei iespējams apgūt zināšanas, ar kuru palīdzību gan stresi, gan bailes, gan vainas izjūta, kas nemitīgi iesakņojas ikvienā no mums, var tikt transformēta visaptverošā harmonijā ar visu, kas mūs aptver, un mīlestības enerģijā, kas mūs atbrīvo no jebkuras slimības, nīgruma un diskomforta; kas ļauj ieraudzīt pasauli un līdzcilvēkus no pilnīgi cita – pozitīva un priekpilna – skatu punkta. Piedošana kā gudras dzīvesziņas avots sakņojas gan mūsu senču garīgajā mantojumā, gan ir saskaņā ar pasaules tautu reliģijās – kristietībā, budismā, hinduismā – paustajām pamatvērtībām, tikai mūsdienu cilvēkam mūžīgajā steigā neatliek laika tās studēt.
Soli pa solim piedošanas fenomenu ir pētījusi no mums jau aizgājusī igauņu ārste un dziedniece Lūle Vīlma, taču viņas mūža darbs ir saglabāts un apkopots neskaitāmās grāmatās. Viņas mācībai ir sekotāji arī pie mums – Latvijā. Tie ir cilvēki, kuri ilgu gadu laikā, apgūstot un praktizējot piedošanas soļus, ir ne tikai sapratuši, bet arī izjutuši šīs mācības brīnumaino spēku, kas slimību aizdzen bez zālēm un rada harmoniju gan cilvēka prātā, gan dvēselē, gan miesā.
Viens no šādiem cilvēkiem ir Sokrata Tautskolas dibinātāja un lektore Elvita Rudzāte, šo grāmatu sērijas autore.
Šajā grāmatā apskatītas šādas tēmas:
1. Depresijas jēdziens un veidi;
2. Depresijas cēlonis: dabas Dievišķo likumu neievērošana;
3. Depresijas cēlonis: stresi;
4. Depresijas cēlonis: konflikts ar sevi;
5. Depresijas cēlonis: bezjūtība;
6. Depresijas simptomu cēloņi un to novēršana;
7. Alternatīvās metodes depresijas atbrīvošanai.
Pirmajā sērijas grāmatā savukārt apskatītas tika sekojošas tēmas:
1. Dabas Dievišķie likumi;
2. Dzīves jēga un cilvēka misija;
3. Slimību cēloņi un ārstēšanās;
4. Stresu rašanās cēloņi un ietekme uz veselību;
5. Cilvēka neapmierinātības un problēmu cēloņu novēršana;
6. Ģimene, mīlestība, greizsirdība un sekss;
7. Materiālā labklājība.
Ar abu grāmatu īsiem fragmentiem var iepazīties šeit.