Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Jaunums spriedzes romānu cienītājiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis spriedzes romānu jeb trilleri “Pirms es aizeju gulēt” – pasaulslavenā angļu rakstnieka Stīva Dž. Votsona debijas darbu.

“Pirms es aizeju gulēt” ir nervus kutinošs romāns, kurā ik lappuse arvien vaļsirdīgāk un nežēlīgāk atklāj kādu baisu noslēpumu – kāpēc galvenā varone Kristīne zaudējusi atmiņu un ik jaunu dienu dzīvi sāk kā balta lapa, nezinot, kas ir apkārt esošie cilvēki, nezinot, kas ir viņa pati. Sākums ir maigs un lēns – no rīta piecēlusies, sieviete apjauš, ka nepazīst pati sevi un nezina, kā nokļuvusi šai mājā. Dienas gaitā, sastopot dažādus cilvēkus un sarunājoties ar viņiem, Kristīne pamazām būvē atmiņu ēku, kura no rīta atkal būs izgaisusi. Šādi nodzīvoti jau vairāki gadi, un pamazām, pamazām atmiņas sāk atgriezties. Vai tās ir īstas? Kuras no tām ir īstas? Kuram no tuviniekiem ticēt – un kurš no visiem patiešām ir tuvinieks? Jautājumu ir vairāk nekā atbilžu, un dzīvībai bīstamo rēbusu lasītājs kopā ar galveno varoni atšķetina tikai pašās beidzamajās romāna lappusēs.

Angļu rakstnieks Stīvs Dž. Votsons (1971) pagaidām ir tikai viena romāna autors, bet šis romāns izdots jau 42 valstīs un ir kļuvis par bestselleru, jo jaunajam rakstniekam piemīt neparasts vērīgums, turklāt viņš ārkārtīgi labi izprot un spēj izstāstīt varoņu darbības motivāciju, vienlaikus uzturot nepārtrauktu spriedzi. Nav viegli uzrakstīt trilleri, kas tiešām aizrauj un pārliecina – kur nu vēl tad, ja tas ir pirmais autora romāns, taču S. Dž. Votsonam tas ir izdevies. Šī ir grāmata, kuru lasot var izbaudīt patiesu baiļu katarsi!

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu