Vārda dienu svin: Brigita, Indra, Indars, Indris

Jau šonedēļ – seminārs par makrobiotiku!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai tu jūti, ka atsevišķi ēdieni tevi uzmundrina, bet citi, gluži pretēji – atņem enerģiju? Roberts Lācītis teiktu, daļu no ikdienas uzturā lietotajiem produktiem vispār nevajadzētu ēst, bet, ja gribi ēst, tad iemācies – ko likt pretī, lai organismā atgūtu nepieciešamo līdzsvaru. Tieši uz to – līdzsvara atgūšanu – tiecas makrobiotika – austrumu filozofijā balstīts dzīves veids, kas Rietumos vairāk tiek uztverts kā atsevišķs uztura novirziens. Tas māca ēst saskaņā ar iņ un jaņ principiem.

Atnāc uz semināru 15.septembrī SievietesPasaule.lv telpās un uzzini, ko ēst, ko neēst un kā sabalansēt savu uzturu lai atgūtu veselību, formu un enerģiju. Roberts Lācītis saistoši un ar praktiskiem piemēriem par to visu pastāstīs.


Seminārs: Ievads makrobiotikā

Semināru vadīs makrobiotikas speciālists, emocionālās brīvības tehnikas eksperts un Lācīša skolas dibinātājs Roberts Lācītis – Latvijā vienīgais diplomētais makrobiotikas speciālists ar 14 gadu pieredzi šajā jomā.   
 

Nodarbības laiks: 15.septembrī plkst. 18:00 – 20:00

Nodarbības vieta: Rīgā, Brīvības ielā 99-4, 3.stāvā

Dalības maksa: Nodarbības cena Ls 7. Veicot priekšapmaksu vismaz divas dienas pirms nodarbības dienas – tikai 5 Ls!

KĀ PIETEIKTIES? 
Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141 

 

Uzziņai

Vairāk par makrobiotiku vari izlasīt šeit: Atgūt veselību mainot ēdienkarti? Jā!

Roberta Lācīša Lācīša skola – www.lacisaskola.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu