Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Izdots detektīvs ‘Tase melnas kafijas’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daces Judinas mūsdienu psiholoģiskais detektīvs “Tase melnas kafijas” ir pirmā no jaunās mūsdienu detektīvu sērijas Izmeklē Anna Elizabete grāmatām.

Romāns stāsta par geznām un vērienīgām izdevniecības Magnum desmit gadu un tās šefa 40.dzimšanas dienas svinībām senajā Mežmuižas pilī. Uzaicināti ap simts izmeklētu viesu – bagātie un varenie. Par izsmalcinātu svētku programmu rūpējas „Annas Elizabetes Bergas svētku aģentūra”. Viss šķiet brīnišķīgi. Diemžēl no rīta viesību saimnieku viesnīcas numuriņā atrod mirušu. Aizdomas krīt uz visiem un ikvienu, Annas Elizabetes aģentūras labā slava ir apdraudēta, un viņai nekas cits neatliek kā, draugiem palīdzot, ķerties pie nozieguma izmeklēšanas.

Jaunais detektīvromāns ir viegli ironisks vēstījums par mums – šodien, šeit un tagad, par mūsu tikumiem, grēkiem un grēciņiem, par cilvēka būtību, ko nespēj mainīt ne laiks, ne nauda, ne audzināšana.

 

Dace Judina ir žurnāliste, redaktore, režisore. Drukātajā presē un elektroniskajos medijos strādā kopš 90.gadu sākuma. Šobrīd darbojas sabiedrisko attiecību un pasākumu organizēšanas jomā, kopā ar domubiedriem īstenojot dažādus radošus projektus. Intereses – teātris, mūzika, autobraukšana, kriminālistika, datori, dzimtu radu raksti, ainavu arhitektūra, interjera dizains. Pagājušā gada rudenī Apgāds Zvaigzne ABC laida klajā Daces Judinas psiholoģisko detektīvromānu “Tik vienkārši”. Šobrīd autore strādā pie nākamajiem trim detektīvu sērijas Izmeklē Anna Elizabete romāniem – “Dīvainais Līgovakars”, “Vecās muižas rēgs” un “Ziemassvētku mistērija”.

Dalīties.

Atstāt Ziņu