Vārda dienu svin: Tālis, Tālavs, Marts

Izdota grāmata par Baha ziedu terapiju

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Baha ziedu ieviesēja Latvijā Laura Tidriķe izdevusi jau trešo grāmatu par Baha ziedu terapiju. Šī grāmata stāsta par augiem, no kuriem tiek pagatavotas Baha ziedu esences, analizē augu uzbūvi un nozīmi, salīdzinot to ar cilvēku izturēšanos un emocionālo pasauli. Augi ir tie, kas mūs dziedina!
Grāmata ir Dž. Barnarda mūža darba augļi: tajā atspoguļota autora vairāk nekā trīsdesmit gadu laikā gūtā pieredze, strādājot par pedagogu, ziedu esenču pagatavotāju un Baha ziedu terapijas praktiķi.

Grāmatā radīsiet atbildes uz jautājumiem:

  • Kāds bija ārsta Edvarda Baha ceļš līdz ziedu terapijas atklāšanai?
  • Kā E. Bahs veica savus atklājumus?
  • Kāpēc E. Bahs izvēlējās tieši šos augus un kāpēc Baha ziedu terapijā ir tikai 38 līdzekļi?
  • Kā Baha ziedu līdzekļi iedarbojas un kāpēc tie ir droši lietošanā?
  • Kā pagatavot Baha ziedu esences un kādas atšķirības ir līdzekļiem, kas pagatavoti ar E. Baha atklāto saules un vārīšanas metodi?
  • Kāpēc Baha ziedu esences gatavo, izmantojot augu ziedus?
  • Kā izvēlēties un lietot Baha ziedus?

Grāmatā ir 280 oriģināli zīmējumi. Grāmatas izdevums latviešu valodā papildināts ar 118 krāsainām Baha ziedu fotogrāfijām, kas palīdzēs jums iepazīties ar šiem augiem, atrast tos Latvijas dabā un pagatavot savus Baha ziedu līdzekļus. Fotogrāfijas palīdzēs arī tiem, kas Baha ziedus izvēlas ar intuitīvajām metodēm, aplūkojot augu attēlus vai izmantojot svārstu.

Nacionālā botāniskā dārza Dendrofloras nodaļas vadītāja, grāmatas zinātniskā redaktore Linda Strode raksta: „Augi ir nozīmīga vides sastāvdaļa. Katrai augu sugai ir savs unikāls īpašību kopums, kas to atšķir no citām. Lai cilvēki spētu orientēties šajā milzīgajā daudzveidībā, pētnieki klasificē augus pēc noteiktām īpašībām – morfoloģiskās uzbūves, augšanas vietas jeb biotopa, augšanas un attīstības rakstura, dažādu vielu satura sausnē un tamlīdzīgi. Taču augiem piemīt arī tādas niansētas iezīmes, kuras grūti ielikt kaut kādos vispārīgos „rāmjos”. Tās saskatīt un izprast to nozīmi bija ārsta Edvarda Baha īpašais devums cilvēkiem. Izrādās, ka augi savu unikālo īpašību dēļ var dot labumu tiem, kas dzīvo blakus, arī mums – cilvēkiem. Tikai nedaudz jāapstājas, jāieklausās sevī un augi mūs noteikti uzrunās.”

ASV Ziedu esenču biedrības direktors Ričards Kacs par Dž. Barnarda grāmatu raksta: „Tā ir nozīmīgs un spilgts devums literatūrā par ziedu esencēm, kas pamatojas uz nopietnu izpēti un novērojumiem un sakņojas dziļi personiskajā pieredzē. Grāmata ir autora mūža darba augļi, kas gūti, strādājot par Baha ziedu terapijas praktiķi, skolotāju, rakstnieku un Baha ziedu esenču gatavotāju. Patiesībā grāmata stāsta par divu cilvēku dzīves veikumu un ir sava veida kopskaņa, kurā harmoniski saplūduši Džuliana Barnarda novērojumi ar ārsta Edvarda Baha vārdiem un darbiem.”

Grāmata noderēs ikvienam, kas vēlas izmantot dabas dziedinošo spēku, lai palīdzētu sev un citiem dzīvot laimīgu, veselīgu un prieka pilnu dzīvi, kā arī tiem, kas vēlas gūt padziļinātu un pamatīgu izpratini par Baha ziedu terapiju.

Grāmatu iespējams iegādāties te – ziedu-energija.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu