Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Ceptu persiku un Parmas šķiņķa salāti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asaulē slavenākais pavārs Džeimijs Olivers lieliski pārzina dažādu tautu tradicionālos ēdienus. Piemēram, Austrālijā, kur Džeimijs ir atvēris savu “Fifteen” zīmola restorānu, iecienīta maltīte ir ceptu persiku un Parmas šķiņķa salāti. Maltīte ir sevišķi viegli pagatavojama un paredzēta sešām personām. Izmēģini arī tu šo Džemija recepti!

Ņem recepti līdzi uz veikalu! 
Izmanto QR kodu un skati 

receptes sastāvdaļas savā telefonā!

Nepieciešamās sastāvdaļas:
6 persiki
olīveļļa
2 x 125 g mocarelas siera bumbiņas
12 šķēles Parmas šķiņķa
1 citrons
jūras sāls
svaigi malti melnie pipari
100 g rukolas
pāris zariņi svaigu piparmētru

 

Pagatavošana:

Uzsildi cepeškrāsni aptuveni stundu pirms sāc cepšanu. Kad temperatūra ir sasniegusi 180 līdz 200 grādu, vari sākt cepšanu.  

Sagriez uz pusēm persikus, izņem kauliņus un tad  noliec tos ar nogriezto pusi uz augšu uz cepamās pannas. Apslaki ar eļļu, ieliec krāsnī un cep 20 minūtes vai kamēr apcepušies un lipīgi. Lai persiki būtu vienmērīgi izcepušies, vairākkārtīgi apgrozi pannu.

Uzliec divas persiku pusītes uz katra servējamā šķīvja. Pa virsu katrai no tiem liec mocarellas sieru un šķēli Parmas šķiņķa.

Iespied citrona sulu burkā un pievieno trīs reizes vairāk eļļas, pieber sāli un piparus un labi sakrati.

Ieliec rukolu un piparmētru lapiņas bļodā, apslaki ar citrona sulas un eļļas mērci, tad uzkaisi lapiņas uz persikiem. Pasniedz nekavējoties.

 

! Jau no pagājušās nedēļas, svētdienās, plkst. 12.00 kanālā “FOX Life” ir skatāms raidījums “Džeimija virtuve: Austrālija”, kurā Džeimijs iedvesmos jauniešus no nelabvēlīgas vides noticēt saviem spēkiem un izmantot iespēju apgūt pavāra arodu viņa restorānā “Fifteen”.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu