Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Bestsellers ‘Meta noslēpums’ arī latviešu valodā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaules bestsellers “Meta noslēpums”, ko sarakstījis leģendārais psihoterapeits un personiskās attīstības eksperts Dr. Mels Gils beidzot arī latviešu valodā!

Šī grāmata ir ideāls metafizisku zināšanu kopums, kas par neatņemamu dzīves sastāvdaļu ļauj padarīt Prieku, Mīlestību un Bagātību. Grāmatas tapšanā ir piedalījušies tādi skolotāji un pasaulslaveni motivējošie lektori, zinātnieki, uzņēmēji kā Džeks Kenfīlds, Džo Vitāle, Masaru Emoto, Bobs Proktors, Džejs Ābrahams un citi.

Grāmatā un filmā „Noslēpums” (The Secret) tika atklāts Pievilkšanās likums, kas ir tikai viens no septiņiem senajiem Hermeja likumiem. Mels Gils atzīst, ka “Noslēpumā” paustā ideja par realitātes veidošanu ar domu spēku ir ļoti pievilcīga, tomēr, lai sasniegtu pilnu potenciālu, ir jāizprot Visuma darbības noslēpums. Palūgt Visumam to, ko vēlaties ir tikai daļa no procesa. Lai gūtu pastāvīgus rezultātus, jāņem vērā un pozitīvi jāizmanto arī pārējie – Mentālisma, Atbilstības, Vibrācijas, Polaritātes, Ritma, Dzimtes un Cēloņa un Seku – likumi, un tos ļauj atklāt Dr. Mela Gila grāmata “Meta Noslēpums”. Visi Hermeja likumi ir savstarpēji saistīti, un tiem jādarbojas saskaņoti, nodrošinot kārtību Visumā. Ilgstoša laime ir iespējama, tikai izprotot un lietojot tos visus. Hermeja likumi darbojas vienmēr. Pasaule nemitīgi mainās, bet likumi ir pastāvīgi, jo tie ir Visuma likumi. Tie ir ieausti visu kultūru un reliģiju audumā un attiecas uz katru cilvēku neatkarīgi no vecuma, rases, dzimuma, ticības vai finansiālā stāvokļa. Septiņus Hermeja likumus ir sarežģīti izskaidrot, taču šajā grāmatā Mels Gils to ir izdarījis tā, ka lasītājam jābrīnās, kāpēc tos nav sapratis jau iepriekš. Līdztekus tam grāmatā ir atklātas praktiskas stratēģijas un metodes, ar kuru palīdzību lēni, bet droši paust savas vēlmes un beidzot izdzīvot sapņus!

Neviens nezina, kur Hermeja likumi ir radušies, bet populārākais viedoklis ir tāds, ka to sākotne meklējama saistībā ar Hermeju Trimegistu (Tries-Mah-Geest-Us). Viņš bija seno ēģiptiešu filozofs un garīgais vadonis. Līdzās visiem pārējiem nopelniem Hermejam piedēvē arī astroloģijas un alķīmijas pamatlicēja godu. Leģenda stāsta, ka Hermejs esot ne tikai ar jaunām, radikālām idejām apstulbinājis visu Seno Ēģipti, bet arī uzrakstījis savas gudrības uz liela, zaļa akmens – Smaragda plāksnes. Tā bija tāda kā padomu grāmata, kurā bija aprakstītas septiņas formulas, kā sasniegt augstāku sapratnes un gudrības pakāpi, izmantojot mainītus apziņas stāvokļus. Šīs Hermeja formulas palīdz izprast kā garīgo, tā psihisko un fizisko realitāti. Lai arī Smaragda plāksne ir pazudusi – leģenda vēsta, ka tās sargi plāksni esot aprakuši, lai pasargātu no reliģiskajiem fanātiķiem –, tas nav spējis sagraut Hermeja likumus, jo tie darbojas vienmēr un neatkarīgi no tā, vai kāds tos ir uzrakstījis vai nē.

Kas tad ir Meta noslēpums? “Vārds “meta” apzīmē visu, kas slēpts skatienam, bet atklāts iekšējai sapratnes redzei. Meta nozīmē to, kas ir ārpus fiziskā. 99% cilvēku ir ieprogrammēti tā, ka ārējā pasaule kontrolē iekšējo. Ja gribat iegūt to, ko vēlaties, iekšējai pasaulei jāļauj kontrolēt ārējo.” (Bobs Proktors) Meta noslēpums nav viena metode vai sistēma, bet gan Visuma likumu, paņēmienu un metožu kombinācija. “Meta noslēpums dara zināmu, ka jūsu dzīve var būt tieši tāda, kādu vēlaties. Tas sniedz jums gudrību, lai jūsu noskaņojums un enerģija varētu vibrēt visaugstākajā līmenī, un palīdz atklāt līdzekļus, kas ir vispiemērotākie ceļojumam pa dzīvi. Ar šīm zināšanām saprotat, kā īstenot visu, ko vēlaties.” (Mels Gils) Dzīve ir enerģijas un emociju deja. Ikkatram pašam ir jāuzņemas atbildība par savu emocionālo stāvokli un jāsaprot, ka laime nebūt nav saistīta ar to, ko dara vai saka citi cilvēki. Meta noslēpums  ir atgādinājums, ka ceļojums cauri Dzīvei ir ļoti svarīgs, ka jāiemācās izjust PATEICĪBU par lietām, kas mums dotas, par vietām, kurās dzīvojam, un par cilvēkiem ap mums. Turklāt zināt Meta noslēpumu ir par maz, glabāt Meta noslēpumu ir veltīgi un muļķīgi. Visumā ir neierobežota pārpilnība! Neizmantojot Visuma likumus, jūs neļaujat sev iegūt dzīvi, kādu vēlaties, dzīvi, kādai esat nolemts un neļaujat citiem palīdzēt jums tādu dzīvi radīt.

Leģendārais psihoterapeits Dr. Mels Gils ir viens no pasaules vadošajiem personiskās attīstības ekspertiem un mentors daudziem lektoriem un konsultantiem visā pasaulē. Dr. Mels Gils ir pasaules bestsellera – grāmatas “Meta noslēpums” autors un tāda paša nosaukuma filmas scenārija autors, režisors un producents. Mels Gils ir arī starptautisku popularitāti ieguvušās grāmatas Uncommon Sense, kas latviešu valodā publicēta ar nosaukumu “Neparastais prāts” autors.

No angļu valodas tulkojusi Daina Grūbe, izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.

Dalīties.

Atstāt Ziņu