Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Atbalsta grupa ’emocionālajiem ēdājiem’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iētas, notievēšanas akcijas un tabletītes- tas viss daudziem izraisa smīnu, taču patiesībā šī tievēšanas industrija nedzīvotu tik zaļi, ja nebūtu daudz cilvēku, kuriem tā ir ļoti sāpīga problēma. Diemžēl tas ir jāatzīst- liekais svars un ēšanas traucējumi cilvēkiem sagādā ciešanas, rada kompleksus un zemu pašvērtējumu, un kopumā pasliktina dzīves kvalitāti.

Tādēļ SievietesPasaule.lv paspārnē vasaras garumā tiks organizēta atbalsta grupa „emocionālajiem ēdājiem”.

Šī atbalsta grupa paredzēta Tev, ja tu jūti, ka bieži vien neēd, lai remdētu izsalkumu, bet lai „pabarotu” skumjas, vilšanos, dusmas, aizkaitinājumu, zemo pašapziņu vai kādu citu emociju, kas uzmācīgi tevi neliek mierā, un vēlies to mainīt.

Šī atbalsta grupa paredzēta Tev, ja vēlies iegūt izpratni par savām emocijām un to ietekmi uz taviem ēšanas paradumiem, iegūstot harmoniskas un draudzīgas attiecības pašai ar sevi un ēdienu.

Atbalsta grupu vadīs sertificēta psiholoģe UNA KRAUKLE, kurai ir vairāku gadu pieredze, konsultējot klientus ēšanas traucējumu un liekā svara problēmu gadījumos.

Atbalsta grupa – tā ir iespēja, saņemt psihologa atbalstu un palīdzību, kā arī daloties savstarpējā pieredzē, pārrunāt aktuālākās grūtības un kopā meklēt risinājumus. Ja Tev šķiet, ka vienai ir grūti uzveikt emocionālo ēšanu, kopā darbojoties atbalsta grupā, tas kļūst jau daudz reālāk.

KAD: Tiks organizētas divas grupas- vasaras un ziemas, kopumā katrai grupai paredzētas 12 nodarbības jeb viena tikšanās reize nedēļā

VASARAS GRUPA- No 26.jūnija 2013.gada

ZIEMAS GRUPA- No 8.janvāra 2014.gada

Pirmā vasaras grupas tikšanās 26.jūnijā plkst.18:00!

Dalības maksa: Vienas nodarbības cena – Ls 10

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, jāpiesakās iepriekš rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Piesakies laicīgi! Vietu skaits nodarbībā ierobežots (max. 10 cilvēki grupā)!

ATSAUKSMES par Unas nodarbībām:

Gunita: „Ļoti patika, ka Una spēja radīt līdzsvaru starp mūsu, dalībnieču izteikumiem un viņas secinājumiem un ieteikumiem.
Man bija pārdomu viela gandrīz veselai nedēļai – es ik pa laikam domās atgriezos pie mūsu apspriestajiem jautājumiem.”

Ūna: „Psiholoģe Una runā mierīgi, uzklausot un liekot mums saprast savus stresus un emocijas pavisam citā skatījumā, man šī saruna ļoti palīdzēja.
Psihologa palīdzību ne visi var atļauties, un šāda reize par saprātīgu naudiņu bija kā malks dzidra avota ūdens, kad ļoti slāpst.”

Annija: „Mūs padara resnus ne jau tas, ko esam gribējuši apēst un apēdām, bet tas, ko negribējām, bet apēdām” – Una atgādina, ka ir jāieklausās sevī, lai saprastu, vai tas ir patiess vai „kaut ko aizvietojošs” izsalkums. Un tiešām – pirms katras spontānas mešanās pie ledusskapja ir vērts sev pajautāt, vai tiešām es to gribu, vai tiešām es gribu tik daudz, vai es to gribu tagad, vai to grib manas skumjas, garlaicība vai tukšais kuņģis. Unas seminārs man ļāva spilgti apzināties lietu savstarpējo saistību. Es parasti ēdu steigā, šodien sapratu, ka arī dzīvoju steigā, kaut brīva laika man ir daudz, tomēr es neko īsti neizbaudu, darbus daru, lai ātrāk pabeigtu, nevis izbaudītu procesu.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu