Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Zvejnieksvētku noskaņās! Laimē jūrnieku stila šalli un auskarus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

ai gan jūra ir skaista visos gadalaikos, tomēr tieši vasarā tai piemīt īpaša laiskuma un dzīves baudīšanas aura. Vai piekrīti? Tieši tāpēc Jūras svētku jeb Zvejnieksvētku noskaņās (šajās brīvdienās daudzās jo daudzās piejūras pilsētās un ciemos notiks dažādi svētku pasākumi), nolēmām izsludināt jaunu lasītāju konkursu!

Kāds ir uzdevums?

Tik vien, kā…

jāpiesaka sava mīļotākā/skaistākā vieta pie Baltijas jūras.

Dari to, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai sūtot pieteikumu no sava SievietesPasaule.lv vai kāda sava sociālā tīkla profila (spied uz pogas zemāk). 

 

Pieteikumā norādi:

 vietas nosaukumu (vai kādu citu orientieri) + precizē, vai tā ir Kurzemes jūrmala, Rīgas jūras līča daļa vai Vidzemes jūrmala;

 uzraksti, kāpēc tev šī vieta patīk (laba sauļošanās vieta, piemērota aktīvai atpūtai, romantiskam piknikam, skaista ainava, skaisti saulrieti, laba vieta kailām peldēm utt.)

 ideālā gadījumā pievieno kādu šīs vietas foto

Jau 15.jūlijā mēs paziņosim vienu portāla lasītāju, kurai dāvināsim vasarīgi jūrniecisku aksesuāru komplektu no veikala Parfois.

 

Komplektā ietilpst vasarīga svītraina šalle klasiskajās jūrnieku krāsās – baltā un tumši zilajā, kā arī trīs auskaru pāri. 

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu