Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Zināmas Seal cosmetics jauno šampūnu un kondicionieru ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

agājušajā nedēļā iepazīstinājām jūs ar jaunumu, ko sarūpējis AS “Spodrība” – “Seal cosmetics” jaunajiem matu kopšanas līdzekļu komplektiem normāliem, krāsotiem un sausiem un bojātiem matiem, kuru mērķis būt sabiedrotajam matu ikdienas kopšanā, mitrinot un barojot matus.

Kā saka, labāk vienreiz redzēt, nevis simtreiz dzirdēt, tāpēc devām iespēju pieteikties sev atbilstošākā “Seal cosmetics” matu kopšanas līdzekļu komplekta testam.  

Lūk, to SievietesPasaules lasītāju vārdi, kuras ir laimējušas jaunos produktus un piedalīsies to testā!

Komplektu krāsotiem matiem iegūst:
Dace O.
Baiba K.

Šampūns krāsotiem matiem. Sastāvā auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas veido mitrumu aizsargājošu barjeru, uzlabo krāsotu un ķīmiski apstrādātu matu elastību, samazinot matu lūšanu. Auzu ß-Glucan nomierina galvas ādu un novērš tās kairinājumu.

Kondicionieris krāsotiem matiem. Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas uzlabo matu elastību, samazinot to lūšanu.

 

Komplektu normāliem matiem iegūst:
Anda
Līga V.

Šampūns normāliem matiem. Sastāvā alvejas lapu ekstrakts, kas dziļi mitrina matus, padarot tos koptus un zīdainus. Alvejas ekstrakts maigi nomierina galvas ādu.

Kondicionieris normāliem matiem. Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā alvejas lapu ekstrakts ar dziļi mitrinošām īpašībām.

 

 

 

Komplektu sausiem un bojātiem matiem iegūst:
Maija P. 
Sanita T. 

Šampūns sausiem un bojātiem matiem. Sastāvā babasu eļļa, kas dziļi baro un kopj sausus, nespodrus matus, padarot tos pakļāvīgus un mīkstus. Babasu eļļa saudzīgi kopj galvas ādu, nepadarot to taukainu.

Kondicionieris sausiem un bojātiem matiem. Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā babasu eļļa, kas dziļi baro un kopj sausus, nespodrus matus.


Apsveicam visas laimētājas! Ar Jums mēs sazināsimies personīgi par produktu saņemšanas iespējām.

Dalīties.

Atstāt Ziņu