Vārda dienu svin: Līga

Zināmas SANITIQUE matu kopšanas līdzekļu testa dalībnieces!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

isu aizvadīto nedēļu varējāt izmēģināt veiksmi un pieteikties jaunās Amway matu kopšanas līdzekļu kolekcijas SATINIQUE komplektu matu stiprināšanai vai krāsotiem matiem iegūšanai.

 

Esam noskaidrojuši testa dalībnieces, un šoreiz veiksme izrādījusies draudzīga šīm trim dāmām:

Solvita Kļavinska, kura iegūst SATINIQUE komplektu matu stiprināšanai (arī pret matu izkrišanu)

Līga Mieze, kura iegūst SATINIQUE komplektus krāsotiem matiem
 
Signe Bogdanova, kura iegūst SATINIQUE komplektus krāsotiem matiem
 
Par krēmu saņemšanu ar laimētājām sazināsimies personīgi!
 
 
Vairāk par SANITIQUE:

Amway jaunās SANITIQUE kolekcijas pamatā ir īpaši patentēta tehnoloģija un dabiskās sastāvdaļas, taču, lai labāk izprastu šo līdzekļu iedarbību, jāizprot matu uzbūve. Mati sastāv no trīs daļām – kutikulas jeb virsējā slāņa, korteksa, kas veido lielāko mata daļu, un medullas jeb mata serdes. Palielinājumā kutikula izskatās kā „zvīņas”, kas klāj mata virsmu. Šīs zvīņas aizsargā korteksu, vienlaicīgi ietekmējot arī matu gludumu, spīdumu un pakļāvīgumu. Kortekss nosaka gan melanīna (krāsas) daudzumu matā, gan mata biezumu un struktūru (taisni, lokaini, cirtaini). Savukārt medulla ir mata kodols. Tās vienīgā funkcija ir piešķirt apjomu, turklāt dažos matos tās var arī nebūt.
Galvenais, kas saglabā matu struktūru, ir šūnas membrānas komplekss jeb saistviela starp kutikulas un korteksa šūnām. Ik reizi, kad mati tiek pakļauti iedarbībai – ieveidoti, pakļauti UV stariem, krāsoti − šūnas membrānas komplekss tiek bojāts. Kutikulas šūna vairs gludi nepieguļ, un korteksa šūnas kļūst neaizsargātas, atslābinot olbaltumvielu saites, kas izraisa matu galu šķelšanos.

SATINIQUE produkti palīdz aizstāt traumēto šūnas membrānu tās bojājuma vietā un nostiprināt atslābinātās saites ar korteksu. Kā jau minējām ievadā, SATINIQUE spēka noslēpums slēpjas tās īpašajā patentētajā ENERJUVE tehnoloģijā, kas ir pozitīvi uzlādēts komplekss ar nostiprinātiem lipīdiem, kreatīnu un 18-MEA jeb 18-metileikozānskābi.

 Keramīdi un kreatīns katrs atsevišķi panāk lieliskus rezultātus. Keramīdi aizsargā matus, bet kreatīns nostiprina matus un to saites. Amway zinātnieki ir atklājuši (un patentējuši), ka, apvienojot šos abus komponentus, to rezultāts pastiprinās. Proti, kad matos esošās olbaltumvielas tiek bojātas, matu šķipsnu negatīvais lādiņš izpaužas vēl vairāk – sašķeltie matu gali izstaro negatīvo lādiņu. Tā kā kreatīnam piemīt pozitīvs lādiņš, tas var izlases veidā savienot un pārņemt šīs bojātās vietas, mainot matu lādiņu.

 Savukārt 18MEA, kas atrodas tikai mata kutikulas ārējā slānī, palīdz padarīt matus spīdīgus un pakļāvīgus. Ņemot vērā, ka tā atrodas pašā mata virspusē, tā pirmā tiek pakļauta bojājumiem, tādējādi  šie produkti palīdz aizvietot ikdienā zaudēto 18MEA, atjauno un izlīdzina kutikulu, un piešķir matiem lielisku spīdumu.


Dalīties.

Atstāt Ziņu