Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Zināmas Future Formula SOS balzama pret matu izkrišanu ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

o dabas trausli un plāni mati, ieildzis “matkritis” pēc grūtniecības, matu stāvokļa pasliktināšanās pēc pārciestas slimības vai vienkārši neizskaidrojama matu izkrišana jau varāku mēnešu un pat gadu garumā, kam nav palīdzējuši nekādi vitamīni un speciālie matu kopšanas līdzekļi,- apstākļi, kas liek izjust diskomfortu saistībā ar matu izskatu, atšķiras, liecina jūsu pieteikumi. Taču labā lieta – cerība par spīdīgiem, skaistiem un bieziem matiem nav zaudēta, tieši tāpēc liela vēlme izmēģināt AS “Dzintars” speciālistu radīto unikālo līdzekli Future Formula S O S balzamu pret matu izkrišanu, kas vienlaikus baro saknes un nostiprina matus, dodot tiem spēku un enerģiju, un efektīvi samazina matu izkrišanu un stimulē to augšanu.  

Šis balzams ir izstrādāts uz cilmes šūnu, peptīdu un aminoskābju kompleksa bāzes, kas paātrina apmaiņas procesus ādā, kā arī uz vitamīnu un ārstniecības augu kompleksa bāzes, kas uzlabo asins cirkulāciju galvas ādā.

Balzams satur 93% dabisko sastāvdaļu, būtiskākās no kurām:

  •  ābola cilmes šūnas, kas satur metabolītus (apmaiņas procesu paātrinātājus), kuri aktīvi kavē matu folikula bojā eju un paildzina tā dzīvi.
  •  īpaši efektīvais komplekss no biomimētiskā peptīda Acetyl Tetrapeptide-3, sarkanā āboliņa un apiņu ekstraktiem, kas intensīvi nomāc 5-alfa-reduktāzes aktivitāti, palēninot testosterona veidošanos, kas ir viens no galvenajiem matu izkrišanas iemesliem. Biotinoyl Tripeptide-1 un pantenols nostiprina matus, palielina to diametru un paātrina augšanu.
  • arginīns, kas uzlabo matu augšanu, uzlabo mikrocirkulāciju galvas ādā, palielina matu skaitu aktīvajā augšanas fāzē, padarot tos biezākus un blīvākus.
  •  niacinamīds (PP vitamīns) un žeņšeņa, sarkano dedzinošo piparu, ingvera, nātru ekstrakti uzlabo asins pieplūdi galvas ādā, pastiprinot matu folikula barošanu un nostiprinot to.
  • Austrālijas tējas koka eļļa un kastaņu ekstrakts, kas samazina blaugznu veidošanos.

Balzams ir piemērots lietošanai gan sievietēm, gan vīriešiem visās vecuma grupās. Tā efektivitāte ir pierādīta klīniskajos pētījumos, kas 3 mēnešu ilgā periodā ir notikuši dermatologa-trihologa uzraudzībā un ir apstiprināta ar trihogrammām un matu diametra mērījumiem.

Veicot izlozi, esam noteikuši tās piecas portāla lasītājas vai mūsu sociālo tīklu sekotājas, kuras iegūs savā īpašumā Formula S O S balzamu. Tās ir: Intra Maļinovska, Linda Lamstere-Segliņa, Elīna Knipele, Jeļena Paļčevska, Laura Zaharova.

Apsveicam! Mēs ar jums tuvākajās dienās sazināsimies.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu