Vārda dienu svin: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

Zināmas Bioderma saules aizsargkrēma ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aizvadītās brīvdienas ar  pamatīgo svelmi bija pamatīgs šoks mūsu ādai, taču arī it parastā vasaras dienā saule nelabvēlīgi iedarbojas uz mūsu ādu. BIODERMA ir radījusi saules aizsargkrēmu „Photoderm Anti-age”, lai  novērstu iespējamu grumbiņu un pigmentācijas plankumu veidošanos, kā arī aizsargātu ādu no nelabvēlīgā UV starojuma.

Visas aizvadītās nedēļas garumā ikviena no jums varēja pieteikties šī saules aizsargkrēma testam. Esam noskaidrojušas piecas krēma ieguvējas, kuras jau tuvākajā laikā sniegs savas atsauksmes par šo produktu:

Dace Kristberga

Inga Zandersone

Baiba Arāja

Ilze Ēbere

Elīna Ķīrse-Lazda

Par iespējām saņemt produktu, testa dalībnieces lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstos uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 18.jūlijam! Pretējā gadījumā saules aizsargkrēms tiks nodots testēšanai kādai citai lasītājai!

 

PAR BIODERMA PHOTODERM ANTI-AGE SAULES AIZSARGKRĒMU
BIODERMA piedāvā ideāli līdzsvarotu aizsardzību pret UV starojumu. „Photoderm Anti-âge” saules aizsargkrēms apvieno aizsardzību pret sauli un iedarbību pret ādas novecošanos, tam piemīt ādu nogludinošs un nostiprinošs efekts. „Photoderm Anti-âge”, tāpat kā visi BIODERMA Photoderm aizsarglīdzekļi, satur īpašu patentētu Cellular BIOprotection® kompleksu, kas, pateicoties dabiskām aktīvajām vielām, aizsargā šūnu DNS par 99,6% un stimulē to dabiskās aizsargspējas pret UV starojumu. Tādējādi āda tiek aizsargāta gan uz virsmas, gan dziļumā.

Ļoti iedarbīgās sastāvdaļas pret ādas novecošanos darbojas trīskārši: pret grumbām, nostiprinoši un kavējot pigmentācijas plankumu veidošanos. Krēmam ir maiga tekstūra; tas ir bezkrāsains, neveido taukainu kārtiņu un neatstāj baltas joslas uz ādas. Neveicina ādas poru aizsprostošanos. Krēma panesība ir teicama, un tas ir fotostabils un ūdens noturīgs. Lietojams uz sejas, dekoltē zonā un uz plaukstām. Lielisks kā dienas krēms nobriedušai ādai vasaras laikā!

LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.

BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.

Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

Dalīties.

Atstāt Ziņu