Vārda dienu svin: Zelma, Zemgus, Virma

VIDEO: TV atgriežas Prāts vai instinkts

Pinterest LinkedIn Tumblr +

(Lai skatītos seriāla treilerīti, spied uz kameriņu)

Sākot no 19.augusta, katru ceturtdienas vakaru pulksten 21.55, LTV1 ēterā atgriezīsies režisores Žaklīnas Cinovskas seriāls „Prāts vai instinkts”. Nākamo 10 nedēļu garumā varēsim noskatīties pirmās sezonas atkārtojumu. Taču jau oktobra beigās, par spīti grūtībām un šķēršliem, uz ekrāniem beidzot būs redzama seriāla otrā sezona.

Sekss un Rīga
„Esmu gandarīta, ka seriāla cienītājiem būs iespēja vēlreiz satikt iemīļotās varones – piecas dzīvespriecīgas un azartiskas rīdzinieces. Uzskatu, ka Latvijas kino industrijā šis seriāls ir unikāls ne tikai ar pārstāvēto žanru, bet arī ar filmēšanas vidi – skaistām mūsu metropoles Rīgas ainavām, kuras atzinīgi novērtējuši kolēģi arī no citām valstīm. Tāpat šis ir vienīgais pašmāju seriāls, kuram piesaistīti arī Krievijas aktieri, tādā veidā seriālu padarot interesantu daudz plašākai auditorijai,” gandarījumu pauž Žaklīna Cinovska, seriāla „Prāts vai instinkts” producente un režisore.

Seriāla „Prāts vai instinkts” pirmās sezonas 10 sērijas atgādinās interesantus notikumus piecu šarmanto rīdzinieču – Zanes, Valērijas, Terēzes, Emīlijas un Laumas – dzīvēs.

Seriāls „Prāts vai instinkts” pirmizrādi piedzīvoja 2006. gada novembrī. Galvenās lomas atveidojušas aktrises Evija Kromule-Skulte (Zane), Santa Didžus (Valērija), Ieva Aleksandrova-Eklone (Terēze), Milena Gulbe (Emīlija) un Terēze Lasmane (Lauma).

Arī pārējās lomas seriālā atveido sabiedrībā iemīļoti aktieri, tajā skaitā Mārtiņš Vilsons, Artis Robežnieks, Guntis Skrastiņs, Ivars Puga, Rēzija Kalniņa, Zane Jančevska, Normunds Laizāns u.c.

Otrā sezona – jestrāka un pikantāka
Jau oktobra beigās varēsim sekot līdzi seriāla otrās sezonas 13 sērijām. Interesantu pavērsienu skatītājiem sagādās Krievijas kinozvaigznes – Dmitrijs Haratjans un Jevgenijs Sidihins. Taču ne mazākus pārsteigumus sagādās arī pašmāju zvaigznes. Serialā epizodiskās lomās būs redzama Ella, Lauris Reiniks, Anete Sončika un pat Jurģis Liepnieks.

“Otrā sezona ir daudz jestrāka un pikantāka, aktrises ir iejutušās savos tēlos, un ir daudz intrigu!” sola režisore.

Par seriāla pikantumu liecina arī tas, ka nācies tā raidlaiku pārcelt no 21:00 uz 22:00, jo “esot par daudz seksa”.

Vēl gan Žaklīnai Cinovskai darba pilnas rokas – jāuzfilmē esot beigu daļa, jāpārfilmē epizodes, kas zaudējušas aktualitāti, un, protams, montāžas darbi.

Kamēr otrā sezona vēl top, mums tiek piedāvāts ar nākamo nedēļu vēlreiz noskatīties pirmo daļu, lai atsvaidzinātu atmiņā seriāla notikumus un galveno varoņu dzīves līkločus.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu