Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Vichy Idealia krēmu izmēģinās…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

rēma Vichy Idealia nosaukumā jau iekodēts solījums, ka tas ir kaut kas efektīvs un vajadzīgs ikvienai sievietei, kura vēlas skaistu un starojošu ādu jebkurā vecumā. Šo solījumu uz savas ādas pārbaudīt vēlējās liels skaits no portāla lasītājām, tāpēc vēl jo lielāks prieks par tām trim, kas to izmēģinās un padalīsies vērtējumā par tā efektivitāti ar mums pārējām!

Jauno Vichy laboratorijās izstrādāto pretgrumbu krēmu sejas starojuma pastiprināšanai, kas piemērots jebkuram vecumam, jebkuram ādas tonim un tipam, tai skaitā, jutīgai ādai, iegūst:

Anda Gailīte

Ingrīda Strautniece

Zane Auniņa

Laimētājas lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 7.maijam!


Par Vichy IDEALIA sejas krēmu: 
Krēms dzīvīgai un skaistai ādai, piemērots jebkuram vecumam, jebkuram ādas tonim un tipam, arī jutīgai ādai. Tas darbojas pret sejas ādas novecošanās pazīmēm – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu struktūru.
Krēma sastāvā ir iedarbīgais kombučas – tējas sēnes – ekstrakts, kas izlīdzina ādu un pastiprina tās starojumu. Biotehnoloģiski iegūtajā tējas sēnē ir reta dabisko alfa hidroksiskābju, vitamīnu un polifenolu kombinācija, kas iedarbojas uz ādu, pakāpeniski iespiežoties arvien dziļākos tās slāņos.

Krēma iedarbība:
– manāmi izlīdzina grumbas un uzlabo ādas struktūru tā, ka pēc taustes āda šķiet maiga un gluda;
– mazinās pigmenta plankumi un redzamo asinsvadu tīklojums,
– krēms liek ādai dabiski starot, un sejas krāsa kļūst svaiga un viendabīga.

Krēms ir piemērots arī jutīgas ādas īpašniecēm. Tas ir dermatoloģiski pārbaudīts, hipoalergēns, nesatur parabēnus. Krēma sastāvā ir nomierinošais un spēcinošais Vichy karsto minerālavotu ūdens.

Tirdzniecībā pieejami divu veidu Vichy Idealia krēmi – sausai ādai, kā arī normālai un kombinēta tipa ādai.

Ieteicamā krēma cena aptiekās ir Ls 24,99.

Dalīties.

Atstāt Ziņu