Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Vēl viena brīnišķīga dāvana atrod īpašnieci!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv laumiņu sarūpētais dāvanu maiss ir vaļā un no tā katru darba dienu tiks celti laukā brīnišķīgi pārsteigumi! Lai tiktu pie dāvanas, Tev tikai jānosūta īsziņa Ziemassvētku vecītim! Kā to izdarīt? Lasi šeit!

No visām līdz šim saņemtajām īsziņām esam noteikuši šīsdienas laimīgo dāvanas saņēmēju un tā ir…
Zuzijas,

kas Ziemassvētku vecītim nosūtīja sekojošu ziņu – vēlējumu:  
Sveiks, Ziemassvētku vecīt!
Kaut gan esmu pieaugusi meitene, tomēr ticu Tev, ticu arī brīnumam. Vēlmes mēdz būt dažādas (kā jau lielām meitenēm)- ceļojums, jauna foto kamera utt.
Es ļoti, ļoti vēlētos, lai nākošajā gadījumā notiktu brīnums! Zinu, ka brīnumus māki sagādāt, tāpēc lūdzu atsūti mums ar vīru bēbīti, var arī divus uzreiz! 🙂
Vienu reizi bija jau atlidojis mazulis, bet aizlidoja atpakaļ debesīs, iespējams, ka pārdomāja, varbūt lika mums apdomāties, vai tiešām esam tam gatavi. Es Tev pačukstēšu- jā mēs esam! Un šoreiz nelaidīsim atpakaļ ne par ko!
Cerot uz brīnumu- Zane

Ziemassvētku vecītis un SievietesPasaules laumiņas tic un cer, ka Tavas vēlēšanās piepildīsies! Bez tam vecītis Zuzijai sūta dāvanu karti Ls 70 vērtībā “Swiss line” ādas kopšanas līdzekļu iegādei  

“Swiss line” ir viens no pasaulē pazīstamākajiem Šveices ādas kopšanas līdzekļu zīmoliem, kas atzinību guvis kā labākais starp pretnovecošanas un pretgrumbu līdzekļiem. „Swiss line”, izmantojot jaunākos sasniegumus bio-tehnoloģijas jomā, seno botānikas praksi, un medicīnas sastāvdaļas – tādā veidā veido tiltu un aizpilda plaisu starp medicīnu un kosmētisko ādas kopšanu. Veidojot sešas ādas kopšanas līnijas, tika ņemts vērā, ka katram ādas tipam nepieciešama īpaša, individuāla kopšana, lai panāktu maksimāli efektīvu rezultātu. Tālab ikviena atradīs sev piemērotākos līdzekļus starp „Swiss line” piedāvātajām ādas kopšanas līnijām. www.swissline-cosmetics.com

Par dāvanas saņemšanu sazināsimies ar uzvarētāju personiski!

 

 

IEPRIEKŠĒJO DIENU DĀVANU IEGUVĒJAS: 

1.decembra dāvanu – saldo Ziemassvētku pucēšanos Ekostudijā saņēma Rasinja ar īsziņu:
Sveiki! Nekad dzīvē neko neesmu rakstījusi Ziemassvētku vecītim! Varbūt pēdējais laiks sākt?:) Dāvanā vēlos jebko, kas būtu skaists un labs!

2.decembra dāvanu – dāvanu karti Ls 15 no Uzvelckreklu.lv saņēma orchid18 ar īsziņu:
Sveiks, Ziemassvētku vecīt! Pirms daudziem gadiem Tev sūtīju vēstuli, bet Tu neatbildēji. Varbūt šogad būs savādāk! Veiksmi Tev darbiņos!
 

3.,4.decembra dāvanu – saldumus no Pure Chocolate saņēma ronija ar īsziņu:
Jaukais vecīt! Vēlos biļeti uz Vāciju, svētkos būt ar Mīļumu. Ja Tev nesanāks, lūdzu, aizlido pats samīļot no manis, saki, ka gaidu mājās.

5.decembra dāvanu – ielūgumu uz Ziemassvētku pasākumu “Rūķošanās Rūķu ciemā” izklaides centrā “FantasyPark” ieguva aiga ar īsziņu:
Ar dēliņu katru dienu pieminam Tavu vārdu. Dēliņš Tev ļoti tic un katru dienu skatoties pa logu jautā – Mammīt, kad būs sniedziņš un kad nāks Ziemassvētku vecītis?

6.decembra dāvanu – ielūgumu uz Dailes teātra Ziemassvētku koncertu saņem White ar īsziņu:
Sveiks Ziemassvētku vecīt! Šogad esmu bijusi patiešām laba meitene, tāpēc domāju, ka man pienākas kāda jauka balviņa. Gaidīšu ziņu no tevis!

7.decembra dāvanu – saldo Ziemassvētku pucēšanos Ekostudijā saņēma darlija ar īsziņu:
Mīļo,vecīt Rakstu Tev jo vēlos sagādāt patīkamus, gaišus, mīļus svētkus.. kādam, kuram pārāk daudz skumjo brīžu dzīvītē! varbūt vari līdzēt?

8.decembra dāvanu – dāvanu karti Ls 15 no Uzvelckreklu.lv saņēma kkkometa ar īsziņu:
Ir raibi gājis un raibi ies, bet Ziemassvētkos novēlu sev un visiem citiem, lai iet balti, balti un vēlreiz balti! Priecīgus svētkus, mīļie! 

9.decembra dāvanu – kosmētikas komplektu no Šveices kosmētikas zīmola “Swiss line” saņēma Ina ar īsziņu:
Zinu, ka Tev šobrīd pilnas rokas lieliem un maziem darbiņiem, bet man lūgums no manas mazmeitiņas lodžijas paņemt Tev adresēto vēstulīti!

10.,11.decembra dāvana – ielūgums uz Dailes teātra Ziemassvētku koncertu aizceeļo pie ziikas par īsziņu:
Mīļo Vecīt! Šis gads ir īpašs ar to,ka es pirmo reizi dzīvē esmu noticējusi, ka Tu patiešām esi! Tu taču ļausi man paturēt šo ticību? 

12.decembra dāvanu – saldumus no Pure Chocolate saņem sincuks212 par īsziņu:
Uzdāvini, Ziemassvētku vecīti, katram, kas tic, kādu brīnumu! Un uzdāvini tiem, kas netic, desmitreiz lielāku brīnumu! Jaukus svētkus! 🙂

13.decembra dāvanu –  saldo Ziemassvētku pucēšanos Ekostudijā saņēma amega ar īsziņu:
LabvakarPūkainaisZiemassvētkuVecīt! ŠobridManIrSmagi, betZinuKaCitiemIrVēlSmagāk, ļotiVēlētosLaiMēsVisiMācētuViensOtruIeraudzītUnSaprast!

14.decembra dāvanu – dāvanu karti Uzvelckreklu.lv apdrukas darbnīcā Ls 15 vērtībā ieguva kukse ar īsziņu: 
Sapurini savu maisu,

Tā, lai pārslas iet pa gaisu!
Dāvā gaišumu un prieku,
Lai nav jāskumst it ne nieku.
Priecē lielus, priecē mazus,
Klausies dzejolīšus garus!

15.decembra dāvanu – ielūgumu uz maģisko Jaungada nakts sagaidīšanas pasākumu Fantasy Park saņēm ewwi ar īsziņu:
Zinu, ka Tu nevari atnest ne veselību, ne mīlestību, ne labāku darbu, tāpēc vēlos, lai pietiek man spēka pašai tikt galā ar šīm ikdienīšķajām problēmām! 

16.decembra dāvanu – ielūgumu uz Dailes teātra Ziemassvētku koncertu saņem Diana777 par īsziņu: 
Mīļo Ziemassvētku Vecīt! Esmu laimīga! Mēs kopīgi varam dot mīlestību tiem, kuri jūtas bēdīgi, nemīlēti, nesaprasti, vientuļi…

17.,18.decembra dāvanu – kosmētikas komplektu no Šveices kosmētikas zīmola “Swiss line” saņēma greitsa ar īsziņu:
Mīļo, vecīt! Gadā ir tikai divas dienas, kurās mēs neko nevaram iesākt- vakardiena un rītdiena. Tāpēc šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un dzīvotu!

19.decembra dāvanu – saldumus no Pure Chocolate saņēma Sniedze ar isziņu:
Nekad neesmu rakstījusi Tev vēstuli… vēlos tev lūgt- saujiņu veselības, mazliet laimes, drusku optimismu, pa bišķiņam prieka, veiksmes,un veselu maisu ar sirdsmieru.

20.decembra dāvanu – ielūgumu divām personām uz Dailes teātra Ziemassvētku koncertu saņēma brunete1 ar īsziņu:
Ziemassvētku vecīt,lai vari piepildīt mazus un lielus sapņus un saglabāt ticību, ka visi kopā esam spējīgi radīt brīnumus, kas pārsteidz mūs pašus un citus.

21.decembra dāvanu – dāvanu karti Ls 15 no Uzvelckreklu.lv saņēma Sunny ar īsziņu: 
Pēc 2 gadiem Kiprā, ziemassvētkos atgriezīšos uz dzīvi mīļajā Latvijā!Es taču esmu labs piemērs, mīļo vecīt, vai ne?;)

22.decembra dāvanu – saldumus no Pure Chocolate saņēma tanasamovica ar īsziņu:
Vēlos lai mans dēliņš ātrāk izveseļojas 🙂 lai uz Ziemassvētkiem neslimo! Gaišus visiem svētkus!


Vai arī Tu vēlies saņemt tikpat brīnišķīgu dāvanu? Nosūti īsziņu Ziemassvētku vecītim! Vairāk par konkursu šeit

Dalīties.

Atstāt Ziņu